fot. paradoks

„Mała Syrenka” z pierwszym zwiastunem. Halle Berry reaguje na wpadkę złośliwych internautów


12 września 2022

Podziel się newsem:

Mała syrenka i jej nadchodzące live action doczekały się pierwszego zwiastuna. Jak prezentuje się odświeżona wersja bajki z dzieciństwa?

Po co po co po co

O tym, czy powstające nagminnie (lub też będące w planach) remake’i i filmy aktorskie na podstawie bajek z dzieciństwa mają sens, można by było rozmawiać godzinami. Po co „odświeżać” coś, co przecież mimo upływu lat dalej funkcjonuje w naprawdę dobry sposób? To chyba pytanie, które najczęściej widywałem pod przeróżnymi zwiastunami, a także na forach odnoszących się do owej tematyki. Jeśli dodać do tego jeszcze odarcie dzieci ze szlagierowych piosenek (jak w przypadku Króla Lwa), czy też liczne kontrowersje (w przypadku Mulan), to można wysnuć własne wnioski na temat słuszności prezentowanych nam premier.

Nic więc dziwnego, że pytanie o sens istnienia nowej produkcji wróciło również w przypadku Małej syrenki, która również doczekała się swojego live action.

Przeczytaj także: Nie wiesz, jak nazwać swoje dziecko? Disney przychodzi z pomocą

Wiadomo, jak Disney+ poradziło sobie na starcie w Polsce
fot. Disney

I o ile komentarze pod oficjalnym zwiastunem filmu na YouTubie są nieszkodliwe i w głównej mierze nawiązujące do ostatnich, głośnych zarzutów wobec Disneya, że tracą oni na swojej oryginalności, celując głównie w „skoki na kasę” za pomocą nostalgii, tak w przypadku pozostałych social mediów sprawa wymknęła się lekko spod kontroli.

Halle Bailey „za stara” na Małą syrenkę?

Doszło bowiem do tego, że grająca główną rolę w filmie Halle Bailey została nazwana „za starą”, a jej wcielenie się w Arielkę jest jedną wielką pomyłką. Oczywiście wszystko to przez pomylenie nazwiska 22-letniej, stawiającej od kilku lat pierwsze kroki w show-biznesie Bailey i wzięcie jej za laureatkę Oscara, 56-letnią Halle Berry. Berry zauważyła jednak całe zamieszanie i w porę je rozwiązała, zamieszczając wymownego twitta i przyznając, że sama czeka na film:

Nowy trailer Małej syrenki możecie obejrzeć poniżej.

The Little Mermaid – Official Teaser Trailer, zobacz!

Mała syrenka i jej nadchodzące live action doczekały się pierwszego zwiastuna. Jak prezentuje się odświeżona wersja bajki z dzieciństwa? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →