materiały promocyjne

Niespodziewany zwiastun. „Mała syrenka” i „Transformers” w jednym


08 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Już niedługo zobaczymy aktorską wersję Małej syrenki. Nikt nie spodziewał się jednak, że zwiastun filmu pojawi się w kinach z Transformers. Choć to wypadek, mógłby być to najlepszy film akcji w tym roku.

Gdy w Małej syrence pojawiają się autoboty

Tym razem Mała syrenka nie wywołała kontrowersji ani wyglądem postaci w nadchodzącym filmie aktorskim, ani zmianą słów piosenek w myśl wrażliwości społecznej. Na Twitterze trwa dyskusja na temat przypadkowego zwiastuna, który pojawił się w amerykańskim kinie. Przed seansem Strażników Galaktyki: Volume 3 zaprezentowano dwie zapowiedzi filmów, które nałożyły się na siebie z powodu usterki projektora. Tak widzowie zobaczyli zadziwiający dobry mashup filmów Mała syrenka i Transformers: Przebudzenie bestii.

Na ekranie słyszymy dźwięk ze zwiastuna nowego filmu Disneya, ale z fragmentami złowieszczych Transformersów. „To najlepsza rzecz, jaką widziałam”, „To dwa średniaki, ale mashup jest arcydziełem”, „Mała syrenka: Przebudzenie bestii”, piszą w komentarzach.

Transformers: Przebudzenie bestii

Wielokrotnie pisaliśmy na temat Małej syrenki, która pojawi się w polskich kinach już 26 maja – film live-action z Halle Bailey zapowiada się jako przełożenie oryginału z aktorami oraz efektami specjalnymi.

kadr ze zwiastuna „Małej syrenki”

Niedługo później, bo 9 czerwca, zobaczymy inny film na podstawie produkcji z dzieciństwa, czyli Transformers: Przebudzenie bestii.

Siódma część z franczyzy Transformers to kontynuacja Bumblebee z 2018 roku. Produkcja skupia się na losach Autobotów w 1994 roku podczas starożytnego konfliktu różnych ras Transformerów, czyli mechanicznej formy życia, pochodzącej z planety Cybertron. Wojnę obserwuje para ludzkich archeologów. W filmie zobaczymy lub usłyszymy takich aktorów, jak: Anthony Ramos jako Noah, Dominique Fishback jako Elena, Peter Cullen jako Optimus Prime (głos), Pete Davidson jako Mirage (głos), Michelle Yeoh jako Airazor (głos), Peter Dinklage jako Scourge (głos), Ron Perlman jako Optimus Primal (głos), Liza Koshy jako Arcee (głos), Cristo Fernández jako Wheeljack (głos), Michaela Jaé (MJ) Rodriguez jako Nightbird (głos), John DiMaggio jako Stratosphere (głos), Colman Domingo jako Unicron (głos), David Sobolov jako Rhinox/Battlerap (głos).

Już niedługo zobaczymy aktorską wersję Małej syrenki. Nikt nie spodziewał się jednak, że zwiastun filmu pojawi się w kinach z Transformers. Choć to wypadek, mógłby być to najlepszy film akcji w tym roku. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →