fot. HBO

Maisie Williams przyznała, że „Gra o tron” pod koniec „obniżyła loty”


25 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Maisie Williams, czyli brytyjska aktorka znana ze swojej roli Aryi Stark w serialu Gra o tron, wypowiedziała się na temat finału produkcji, który wyemitowano ponad 3 lata temu.

Smoki przerażające nas przez okrągłą dekadę

Po finale Rodu Smoka niczym bumerang powrócił do nas temat Gry o tron. Jeden z najlepiej ocenianych seriali na świecie nie doczekał się tak przychylnie odebranego przez fanów zakończenia jak jego prequel. Po emisji 19 maja 2019 r. niektórzy widzowie byli oburzeni – powstała nawet petycja, w której żądano ponownego nakręcenia 8. sezonu serialu. Podpisały się pod nią prawie 2 miliony osób. Nie zmienia to jednak faktu, że pod względem pionierskiego podejścia do telewizyjnego świata fantasy, a także rozmachu, nie było, nie ma i pewnie długo też nie będzie projektu, który doskoczy do takiego poziomu, co produkcja Davida Benioffa i D. B. Weissa.

Przeczytaj także: Ile sezonów powinien mieć Ród smoka? George R.R. Martin podzielił się swoją opinią

gra o tron spin-off
fot. HBO

Podczas ostatniej transmisji na platformie Twitch Maisie Williams i jej brat James Williams wypowiedzieli się na temat ostatniego sezonu serialu, w którym Williams zagrała młodą Starkównę. Podczas transmisji Maisie Williams przyznała, że ostatnio ponownie obejrzała produkcję i zebrała się na ciekawą refleksję.

Dopiero z biegiem czasu zobaczyłam, że to wszystko poszło w złym kierunku. Przez dłuższy czas nie byłam w stanie usiąść do nadrobienia całej produkcji. Nigdy nie miałam wystarczająco dużo czasu, żeby regularnie oglądać serial, bo za dużo czasu zajmowało mi pracowanie na jego planie. I mimo tego, że nigdy nie zrozumiem kierunku i tego, co zadziało się z całą tą produkcją, jestem za nią wdzięczna – to przecież dziesięć lat mojego życia. Jestem z niej dumna, nawet pomimo tego, że serial pod koniec obniżył loty, chociaż zaczęliśmy naprawdę mocno

– żartowała Williams.

Obecnie fani uniwersum stworzonego przez George R.R. Martina mogą cieszyć się finałem najnowszej produkcji – Ród smoka – która doczekała się właśnie ostatniego odcinka pierwszego sezonu zatytułowanego Czarna Królowa. Produkcja gromadząca średnio 30 milionów widzów na odcinek powróci do nas prawdopodobnie w pierwszej połowie 2024 roku z kolejną odsłoną.

Fragmenty rozmowy z Maisie Williams i jej bratem można obejrzeć TU i TU.

Maisie Williams, czyli brytyjska aktorka znana ze swojej roli Aryi Stark w serialu Gra o tron, wypowiedziała się na temat finału produkcji, który wyemitowano ponad 3 lata temu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →