fot. materiały prasowe

„Gothic 1” doczekał się remake’u! Pierwszy trailer już dostępny


16 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Marzenia polskich graczy z początku milenium wkrótce się spełnią? W sieci dostępny jest już pierwszy zwiastun remake’u Gothica 1.

Bezimienny powraca

Seria Gothic w polskim środowisku gamingowym jest już tytułem kultowym, wokół którego cały czas skupiona jest silna społeczność. W piątek THQ Nordic, firma posiadająca prawa do marki, opublikowała pierwszy pełnoprawny zwiastun Gothic 1 Remake, który ogłoszono już jakiś czas temu. W dwuminutowym wideo deweloperzy zabierają graczy z powrotem do Starej Kopalni. Pierwotnie trailer zaprezentowano podczas THQ Nordic Digital Showcase.

Zobacz: I, The Inquisitor, gra na podstawie książek Jacka Piekary, z pierwszym zwiastunem

Przygotuj się do wizyty w Starej Kopalni, miejscu pełnym podstępnych kreatur. Zejdź na dół i znajdź Iana, to twój człowiek. Powiedz mu, że Diego cię przysłał. Jeśli wrócisz żywy z listą zapasów, możemy pogadać o twoim dołączeniu do nas. To wszystko, co na razie musisz wiedzieć. Aha, zanim wyjdziesz, poproś Graham o mapę. Na co czekasz? Ruszaj!

– czytamy w opisie.

Gothic 1 Remake – oficjalny zwiastun

Na razie nie wiadomo, kiedy Gothic 1 Remake trafi w ręce graczy. THQ Nordic potwierdzili jednak, że gra zadebiutuje na komputerach stacjonarnych oraz najnowszej generacji konsol, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Gothic cały czas jest atrakcyjny dla graczy

Pierwszy Gothic został wydany w marcu 2001. W Polsce gra ukazała się dopiero rok później. W listopadzie 2002 zadebiutował również Gothic 2, który także cieszy się popularnością. Niedawno na rynku ukazała się ogromna modyfikacja Kroniki Myrtany, która podbiła serca społeczności gamingowej. Użytkownicy serwisu ModDB ogłosili, że Kroniki zostały najlepszym modem ostatniej dekady. Tytuł wyprzedził m.in. Enderal do Skyrima, S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla czy Black Mesę z Half-Life’a 2.

Gothic II: Kroniki Myrtany – oficjalny zwiastun

Marzenia polskich graczy z początku milenium wkrótce się spełnią? W sieci dostępny jest już pierwszy zwiastun remake’u Gothica 1. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →