kadr z „I, The Inquisitor - Official Reveal Trailer"

„I, The Inquisitor”, gra na podstawie książek Jacka Piekary, z pierwszym zwiastunem

Podziel się newsem:

Pojawił się pierwszy zwiastun gry I, The Inquisitor opartej na serii książek Jacka Piekary. Zapowiedź spotkała się z mieszanym odbiorem w środowisku gamingowym.

I, The Inquisitor doczekało się zapowiedzi i nie zachwyciło graczy

Wczoraj na kanale redakcji IGN na YouTubie opublikowano pierwszy trailer I, The Inquisitor. Produkcja od The Dust S.A. oparta została na popularnych książkach autorstwa Jacka Piekary. Pisarz pełnił funkcję redaktora naczelnego czasopisma Fantasy wydawanego w latach 2002-2005.

Zobacz: Wiedźmin 3: Dziki Gon świętuje siódme urodziny. Oto siedem zabawnych komentarzy Geralta

Nie wiadomo jeszcze, kiedy produkt trafi do graczy, ani jakie są wymagania sprzętowe. Pojawiła się jednak oficjalna podstrona na platformie Steam. W opisie zwiastuna widnieje informacja, że Ja, Inkwizytor będzie dostępne nie tylko na komputerach stacjonarnych. Gra trafi również na PlayStation 5 oraz Xboxy Series X i S.

I, The Inquisitor to napędzana fabułą, przygodowa gra dark fantasy z elementami akcji i trudnymi wyborami moralnymi. Gra, oparta na bestsellerowym Cyklu Inkwizytorskim autorstwa Jacka Piekary, rozgrywa się w alternatywnej wersji świata, w którym Jezus nie umarł na krzyżu. Zamiast tego uwolnił się z niego i brutalnie rozprawił się z tymi, którzy nie wierzyli. Minęły wieki, a teraz armia gorliwych inkwizytorów silną ręką egzekwuje wiarę tego przesiąkniętego krwią Kościoła.

Ty jesteś Mordimerem Madderdinem, jednym z inkwizytorów w służbie Boga – wysłanym do miasta Königstein, nękanego przez szereg tajemnic i grzechów. Rozwiąż różne sprawy i zbrodnie osób, które wykroczyły przeciwko wierze, a jednocześnie odkryj prawdę o mrocznym złu z innego świata, próbującemu się z niego uwolnić.

– czytamy w opisie na Steam

I, The Inquisitor – oficjalny zwiastun

Powyższy zwiastun nie spotkał się pozytywnym odzewem ze strony graczy. Pojawiły się opinie, że gra przygotowywana przez The Dust S.A. wygląda jak przyzwoity tytuł na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, a nie najnowsze generacje. PC-towcy wyrażają obawy, że gra może być źle zoptymalizowana. Część graczy uważa z kolei, że jeśli fabuła będzie dobra, grafika zejdzie na drugi plan, a I, The Inquisitor ma szansę otrzymać miano „polskiego Gothica„.

Pojawił się pierwszy zwiastun gry I, The Inquisitor opartej na serii książek Jacka Piekary. Zapowiedź spotkała się z mieszanym odbiorem w środowisku gamingowym. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →