kadr z „Lupin – część 3 | Oficjalny teaser | Netflix"

„Lupin” powraca z trzecią częścią. Netflix dzieli się oficjalnym teaserem


26 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Netflix zapowiedział kolejną część Lupina. Serial bijący rekordy popularności wkrótce pojawi się na platformie streamingowego giganta.

Lupin wraca do akcji w teaserze kolejnego sezonu

Pod koniec zeszłego tygodnia Netflix opublikował szereg materiałów dotyczących przyszłych produkcji. Wśród nich znalazła się m.in. pierwsza zapowiedź drugiego sezonu serii Wikingowie: Walhalla, ale także oficjalny teaser trzeciej części Lupina. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie kontynuacja się ukaże ani ile odcinków będzie składać się na nadchodzący sezon. W klipie podano jedynie, że premiera nastąpi wkrótce.

Zobacz: Koniec z binge’owaniem? Netflix chce inaczej podejść do premier seriali

Ukrywający się Assane żyje z dala od żony i syna. Nie może jednak pogodzić się z ich cierpieniem i postanawia wrócić do Paryża, gdzie składa im szaloną propozycję – proponuje, że opuszczą Francję i zaczną nowe życie gdzie indziej. Jednak duchy przeszłości za sprawą nieoczekiwanego powrotu rujnują te śmiałe plany

– czytamy w opisie teasera.

Lupin – oficjalny teaser trzeciej części

Francuski serial cieszy się uznaniem

Lupin zadebiutował w sierpniu 2021 roku. W rolę głównego bohatera wcielił się Omar Sy, a obok niego na przed kamerą stanęli chociażby Vincent Londez, Soufiane Guerrab czy Ludivine Sagnier. Pierwszy sezon składa się z pięciu epizodów, natomiast druga część – z dziesięciu.

Przeczytaj także: Lupin popularniejszy od Gambitu Królowej

Oprócz dużej popularności wśród widzów Assane Diop i jego historia spotkali się z ciepłym przyjęciem przez krytyków. Serial otrzymał kilkanaście nominacji, m.in. do Złotych Globów, a w tym roku Omar Sy został wyróżniony podczas rozdania Satelit w kategorii Najlepszy aktor w serialu dramatycznym.

lupin sezon 2 netflix omar sy
oficjalny plakat drugiego sezonu, fot. Netflix, materiały prasowe

Netflix zapowiedział kolejną część Lupina. Serial bijący rekordy popularności wkrótce pojawi się na platformie streamingowego giganta. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Lupin wraca do akcji w teaserze kolejnego sezonu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →