Jest zwiastun drugiej części serialu „Lupin”. Premiera już wkrótce

Podziel się newsem:

Pierwsza część serialu Lupin okazała się ogromnym hitem na Netflixie. Na szczęście na jego kontynuację nie trzeba będzie długo czekać. Zobaczcie pierwszą zapowiedź kontynuacji historii Assane Diopa.

Serial Lupin zadebiutował na Netflixie 8 stycznia 2021 roku. Współczesna adaptacja powieści o przygodach złodzieja-dżentelmena Arsène Lupina, autorstwa Maurice Leblanca okazała się ogromnym hitem. Przez wiele tygodni produkcja utrzymywała się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych pozycji w wielu krajach na całym świecie. To pierwszy francuski serial, który dotarł na szczyt popularności na Netflixie.

Lupin powróci jeszcze w tym roku. Zobaczcie zwiastun 2 części serialu

Pierwsza odsłona serialu, o podtytule Dans L’Ombre D’Arsène zawiera 5 odcinków. Już niebawem będziemy mogli obejrzeć kontynuację tej historii. Netflix zapowiedział, że druga część ukaże się w połowie 2021 roku. Dokładna data premiery nie została jednak jeszcze ujawniona. W roli głównej ponownie zobaczymy Omara Sy, znanego chociażby z filmu Nietykalni

Do sieci trafił już zwiastun drugiej odsłony Lupina. W zapowiedzi czytamy:

Żądza zemsty na Hubercie Pellegrinim rozbiła rodzinę Assane’a. Teraz przyparty do muru Assane musi opracować nowy, bardzo ryzykowny plan.

Lupin – część 2 – oficjalny teaser

Lupin – kiedy premiera 2 części?

Wczoraj w sieci pojawił się nowy zwiastun drugiej części Lupina, wraz z datą premiery. Sezon, na który składać się będzie 5 odcinków, pojawi się w bibliotece Netfliksa już 11 czerwca.

Lupin – część 2 – oficjalny zwiastun

Pierwsza część serialu Lupin okazała się ogromnym hitem na Netflixie. Na szczęście na jego kontynuację nie trzeba będzie długo czekać. Zobaczcie pierwszą zapowiedź kontynuacji historii Assane Diopa. Serial Lupin zadebiutował na Netflixie 8 stycznia 2021 roku. Współczesna adaptacja powieści o przygodach złodzieja-dżentelmena Arsène Lupina, autorstwa Maurice Leblanca okazała się ogromnym hitem. Przez wiele tygodni produkcja […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →