Lana Del Rey coveruje Arianę Grande. Sprawdźcie jak wyszło


10 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Lana Del Rey wystąpiła ostatnio w BBC Radio 1 Live Lounge, gdzie wykonała utwór Doin’ Time, który znalazł się na jej najnowszej płycie oraz break up with your girlfriend, i’m bored z repertuaru Ariany Grande.

Lana Del Rey niespełna dwa tygodnie temu wydała swoją najnowszą płytę zatytułowaną Norman Fucking Rockwell. W ramach jego promocji artystka wystąpiła ostatnio w BBC Radio 1 Live Lounge.

Live Lounge polega na tym, że występujący tam artyści prezentują swoje utwory w akustycznych aranżacjach oraz covery. Obecnie trwa Live Lounge Month, podczas którego codziennie pojawiają się nowe wykonania. W ostatnich dniach wystąpili tam m.in. Friendly Fires, Taylor Swift czy Yungblud.

Lana podczas swojego występu zaśpiewała Doin’ Time, czyli cover zespołu Sublime, który znalazł się na jej najnowszej płycie.

Lana Del Rey – Doin’ Time

Drugim utworem, który zaprezentowała był numer break up with your girlfriend, i’m bored, który pochodzi z ostatniego albumu Ariany Grande. Sprawdźcie, jak sobie poradziła.

Lana Del Rey – break up with your girlfriend, i’m bored

Nowe wykonanie spodobało się Arianie, która skomentowała nagranie na Twitterze.


Natomiast już w najbliższy piątek, 13 września ukaże się wspólny kawałek Lany Del Rey, Ariany Grande i Miley Cyrus don’t call me angel, który promować będzie nową odsłonę filmu Aniołki Charliego.

Lana Del Rey wystąpiła ostatnio w BBC Radio 1 Live Lounge, gdzie wykonała utwór Doin’ Time, który znalazł się na jej najnowszej płycie oraz break up with your girlfriend, i’m bored z repertuaru Ariany Grande. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →