Yungblud ponownie w Polsce!


06 lutego 2019

Podziel się newsem:

Młody brytyjski artysta wraca po wyprzedanym koncercie w Warszawie!

Yungblud, czyli Dominic Harrison, to 20-letni brytyjski muzyk, który przedstawia się jako „społecznie świadomy artysta, nieobawiający się tworzenia protestacyjnych utworów łączących pokolenia”.

Artysta przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 16 lat, po tym jak został wyrzucony ze szkoły. Popularność zyskał za sprawą singli „I Love You, Will You Marry Me” i „Tin Pan Boy”.

Jego piosenka nagrana z Charlotte Lawrence pt. „Falling Skies” została wykorzystana do ścieżki dźwiękowej w serialu Netflixa- „13 Reasons Why”.

Obecnie Dominic promuje swój debiutancki album- „21st Century Liability”.  Kilka dni temu udostępnił także zupełnie nowy singiel „Loner”.

Kilka dni po wyprzedanym koncercie w Warszawie artysta ogłosił, że pojawi się w naszym kraju ponownie.

5 listopada zagra w warszawskiej Proximie. Bilety są już dostępne na BILETOMAT.PL

Młody brytyjski artysta wraca po wyprzedanym koncercie w Warszawie! Yungblud, czyli Dominic Harrison, to 20-letni brytyjski muzyk, który przedstawia się jako „społecznie świadomy artysta, nieobawiający się tworzenia protestacyjnych utworów łączących pokolenia”. Artysta przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 16 lat, po tym jak został wyrzucony ze szkoły. Popularność zyskał za sprawą singli „I Love You, Will […]

Yungblud koncert

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →