Yungblud ponownie w Polsce!


06 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Młody brytyjski artysta wraca po wyprzedanym koncercie w Warszawie!

Yungblud, czyli Dominic Harrison, to 20-letni brytyjski muzyk, który przedstawia się jako „społecznie świadomy artysta, nieobawiający się tworzenia protestacyjnych utworów łączących pokolenia”.

Artysta przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 16 lat, po tym jak został wyrzucony ze szkoły. Popularność zyskał za sprawą singli “I Love You, Will You Marry Me” i “Tin Pan Boy”.

Jego piosenka nagrana z Charlotte Lawrence pt. “Falling Skies” została wykorzystana do ścieżki dźwiękowej w serialu Netflixa- “13 Reasons Why”.

Obecnie Dominic promuje swój debiutancki album- „21st Century Liability”.  Kilka dni temu udostępnił także zupełnie nowy singiel “Loner”.

Kilka dni po wyprzedanym koncercie w Warszawie artysta ogłosił, że pojawi się w naszym kraju ponownie.

5 listopada zagra w warszawskiej Proximie. Bilety są już dostępne na BILETOMAT.PL

Młody brytyjski artysta wraca po wyprzedanym koncercie w Warszawie! Yungblud, czyli Dominic Harrison, to 20-letni brytyjski muzyk, który przedstawia się jako „społecznie świadomy artysta, nieobawiający się tworzenia protestacyjnych utworów łączących pokolenia”. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →