Kwiat Jabłoni zapowiada nowy album „Mogło być nic”. Znamy szczegóły


24 listopada 2020

Podziel się newsem:

Wyczekiwany, drugi album zespołu Kwiat Jabłoni nadchodzi! Znamy okładkę, tracklistę i datę premiery płyty Mogło być nic. Sprawdźcie!

Drugi album Kwiatu Jabłoni nadchodzi

Kwiat Jabłoni idzie jak burza. Choć rodzeństwo Sienkiewiczów zadebiutowało albumem Niemożliwe wiosną 2019, już pod koniec tamtego roku zapowiadali, że w 2020 ukaże się ich kolejna płyta, nad którą właśnie pracują. Mimo że data premiery nieco się przesunęła, nie można im zarzucić niesłowności, bowiem drugi album Kwiatu Jabłoni nadchodzi wielkimi krokami!

Co wiemy o nowym albumie Kwiatu Jabłoni?

Jak się okazuje, wydany niedawno singiel Mogło być nic zwiastuje więcej, niż można się było spodziewać. Bo o ile fakt, że Kasia i Jacek zapowiadali tym utworem swoje nowe wydawnictwo był oczywisty, raczej mało kto zakładał, że tak samo może być zatytułowany ich nadchodzący album. Dokładnie tak, Mogło być nic to tytuł drugiego albumu Kwiatu Jabłoni. Muzyczne rodzeństwo podzieliło się również okładką swojej nadchodzącej płyty, która prezentuje się następująco:

Kwiat Jabłoni Mogło być nic
Kwiat Jabłoni – Mogło być nic, okładka albumu

Plastikowy manifest Kwiatu Jabłoni

Nie da się nie zauważyć ogromnych ilości plastiku, które piętrzą się w nogach Kasi i Jacka i „uświetniły” okładkę nadchodzącego albumu Kwiatu Jabłoni. Duet zawsze głośno mówił o zmianach klimatycznych i starał się możliwie uświadamiać swoich fanów w tej kwestii. Zdaje się, że teraz muzycy idą o krok dalej. Czyżby Mogło być nic miało być ekologicznym koncept albumem? Brzmi dobrze!

Kwiat Jabłoni sprzątanie świata
Kwiat Jabłoni podczas sprzątania Warszawy z fanami

Kwiat Jabłoni – Mogło być nic, premiera albumu, preorder

A co jeszcze wiemy na pewno o zbliżającej się premierze Kwiatu Jabłoni? Duet zdradził także dokładną datę premiery krążka. Mogło być nic ujrzy światło dzienne już 5 lutego 2021 roku. Preorder albumu właśnie ruszył. Już teraz możecie zamówić fizyczne wydanie płyty z autografem na stronie kulturalnysklep.pl.

Rodzeństwo podzieliło się również tracklistą swojego nadchodzącego wydawnictwa, która prezentuje się następująco:

Kwiat Jabłoni – Mogło być nic, tracklista:

 1. Buka
 2. Mogło być nic
 3. Drogi proste
 4. Byle jak
 5. Nie ma mnie
 6. Kometa
 7. Zaczniemy od zera
 8. Maska
 9. Bankiet
 10. Wyjście z bankietu
 11. Przezroczysty świat

Bonus track:

Idzie zima

Nie pozostaje nic, jak uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że Kwiat Jabłoni jeszcze przed premierą płyty uchyli nam kolejnego, muzycznego rąbka tej muzycznej tajemnicy. Sami zresztą zagadkowo zapowiadają:

Cały czas mamy w zanadrzu sporo nowości, więc zachęcamy Was do śledzenia naszych muzycznych poczynań i zapowiedzi. 

Kwiat Jabłoni

Wyczekiwany, drugi album zespołu Kwiat Jabłoni nadchodzi! Znamy okładkę, tracklistę i datę premiery płyty Mogło być nic. Sprawdźcie! Drugi album Kwiatu Jabłoni nadchodzi Kwiat Jabłoni idzie jak burza. Choć rodzeństwo Sienkiewiczów zadebiutowało albumem Niemożliwe wiosną 2019, już pod koniec tamtego roku zapowiadali, że w 2020 ukaże się ich kolejna płyta, nad którą właśnie pracują. Mimo […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.