Kwiat Jabłoni mierzy się z własnymi lękami w nowym singlu „Buka”


29 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Kwiat Jabłoni zaprezentował drugi singiel z nadchodzącego albumu Mogło być nic. W utworze zatytułowanym Buka muzycy konfrontują się z własnymi lękami. Posłuchajcie.

Do premiery drugiego albumu Kwiatu Jabłoni został już tylko tydzień. Krążek o tytule Mogło być nic będzie miał swoją premierę 5 lutego, a już teraz możemy posłuchać drugiego singla, który go zapowiada.

Kwiat Jabłoni nie zamyka drzwi przed Buką

Tytuł premierowego utworu nawiązuje do postaci z Muminków, Buki, która wzbudza powszechny strach, choć nie wiadomo, czy naprawdę jest groźna, czy tylko samotna i nieszczęśliwa.

Najbardziej boimy się tego, czego nie znamy. A także, powracającego strachu i złych stanów psychicznych, które warto poznać i zrozumieć, żeby żyło się spokojnie

tak o utworze mówi Kasia Sienkiewicz

Buka to emocjonalna historia opowiedziana za pomocą dwóch głosów i dwóch instrumentów. Oszczędność aranżacyjna w tym przypadku była celowa i wypracowana we współpracy z Wojtkiem Urbańskim, który jest producentem całego albumu.

Kwiat Jabłoni w utworze "Buka"

Za tekst oraz muzykę w tym utworze odpowiada Kasia Sienkiewicz, która wcieliła się również w scenarzystkę i reżyserkę teledysku. Sprawdźcie, jak wyszło.

Kwiat Jabłoni – Buka

Album Mogło być nic zawierać będzie 11 utworów, plus bonus w postaci singla Idzie zima, który powstał we współpracy z zespołem Bum Bum Orkestar. Płytę możecie zamówić w preorderze pod tym linkiem.

Kwiat Jabłoni zaprezentował drugi singiel z nadchodzącego albumu Mogło być nic. W utworze zatytułowanym Buka muzycy konfrontują się z własnymi lękami. Posłuchajcie. Do premiery drugiego albumu Kwiatu Jabłoni został już tylko tydzień. Krążek o tytule Mogło być nic będzie miał swoją premierę 5 lutego, a już teraz możemy posłuchać drugiego singla, który go zapowiada. Kwiat […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.