kadr z filmu „Kubuś Puchatek: Krew i miód"

Kubuś Puchatek nie dla dzieci – zamiast mleka “Krew i miód”


27 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kubuś Puchatek dostanie swój własny… horror. Rhys Frake-Waterfield podjął się wyreżyserowania zaskakującej produkcji pod tytułem: Winnie the Pooh: Blood and Honey.

Kubuś Puchatek w wersji +18

Bohater znany z książek czy też wieczorynek wkrótce powróci na kinowe ekrany, lecz w nieco innej roli niż dotychczas. Portal Dread Central doniósł, że szykuje się nowy film o Kubusiu Puchatku, który jednak będzie odbiegał estetyką od dotychczasowych produkcji z uniwersum stworzonego przez Alana Alexandra Milne’a.

Pełnometrażowy horror z już nie tak sympatycznym misiem w roli głównej ma nakręcić Rhys Frake-Waterfield. W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia zapowiadające projekt, który choć nie ma jeszcze zarysu fabuły, po samych fotosach przypomina krwawy film grozy w starym stylu.

Przeczytaj: Sceny po napisach, czyli negatywny wpływ Marvela na widzów [opinia]

kubuś puchatek krew i miód
kadr z filmu Kubuś Puchatek: Krew i miód

Krew i miód w kinach na Halloween? To możliwe

Horror o Kubusiu Puchatku podobno aktualnie znajduje się już w postprodukcji, co oznacza, że jego premiera może odbyć się jeszcze w tym roku. W obsadzie Krwi i miodu znaleźli się między innymi Amber Doig-Thorne, Maria Taylor i Danielle Scott. Na ekranie oprócz tytułowego bohatera na pewno zobaczymy również Prosiaczka, a kto wie – być może trafią tam też inni mieszkańcy Stumilowego Lasu. Trzeba przyznać, że Kłapouchy w wydaniu krwiożerczego siepacza robiłby niemałe wrażenie.

Na ten film na pewno nie wybiorą się dzieci, lecz czy dorośli poświęcą swoje wspomnienia na rzecz nowego wizerunku Kubusia?

Kubuś Puchatek dostanie swój własny… horror. Rhys Frake-Waterfield podjął się wyreżyserowania zaskakującej produkcji pod tytułem: Winnie the Pooh: Blood and Honey. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Kubuś […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →