fot. oficjalny plakat filmu „Kubuś Puchatek: Krew i miód"

„Kubuś Puchatek: Krew i miód”. Czy Stumilowy Las jeszcze jest bezpieczny?


01 września 2022

Podziel się newsem:

Kubuś Puchatek: Krew i miód już wkrótce trafi do kin. Pierwszy trailer slashera nie zawodzi. Jest tak, jak miało być.

Kubuś Puchatek: Krew i miód tylko dla tych o mocnych nerwach

Tym razem największych emocji nie wzbudzi w widzach smutek Kłapouchego. Kubuś Puchatek: Krew i miód odcina się (xd) od milusińskiej atmosfery książek Alana Alexandra Milne’a i buduje własną – przerażającą historię. Zostało już potwierdzone, że Puchatek i Prosiaczek, których zobaczymy na ekranie, nie będą złoczyńcami w groteskowych miastach, a bohaterami ze Stumilowego Lasu we własnej osobie. Seanse oczywiście będą przeznaczone wyłącznie dla dorosłych widzów, lepiej nie naciąć się na nostalgiczne wyobrażenia.

Reżyser filmu, Rhys Frake-Waterfield, zapowiedział, że główni bohaterowie są prawdziwymi psychopatami, a na ekranie poleje się sporo krwi. Jak zderzenie takiego Kubusia i Prosiaczka wypadnie w zestawieniu z uroczymi postaciami z Disneya?

Przeczytaj: Kubuś Puchatek – szykuje się najstraszniejszy horror klasy B? [zobacz zdjęcia]

kubuś puchatek krew i miód
kadr z filmu Kubuś Puchatek: Krew i miód

To nie tak miało być…

Od pupilków do morderców – taką drogę przeszedł Kubuś wraz z Prosiaczkiem. Po tym, jak Krzyś wyjechał i zostawił ich w Stumilowym Lesie, bohaterowie… zdziczeli. Stali się zabójcami oraz kanibalami.

Trailer swobodnie zarysowuje fabułę filmu: dorosły już Krzyś wraca do Lasu ze swoją dziewczyną i chce pokazać jej magiczne miejsce oraz poznać ją ze swymi przyjaciółmi. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie, jak dotąd…

Kubuś Puchatek: Krew i miód w dwuminutowej zajawce prezentuje się dokładnie tak, jak można się było tego spodziewać. Karykaturalne kostiumy, rąbanka, wypisz wymaluj horror klasy B (lub niższej). Poza lejącą się krwią (i typowymi jump scare’ami) produkcja oferuje jeszcze niemały szok kulturowy. Premiera filmu prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Winnie the Pooh: Blood and Honey Trailer #1 (2022)

Kubuś Puchatek: Krew i miód już wkrótce trafi do kin. Pierwszy trailer slashera nie zawodzi. Jest tak, jak miało być. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →