fot. oficjalny plakat filmu „Kubuś Puchatek: Krew i miód"

“Kubuś Puchatek: Krew i miód”. Czy Stumilowy Las jeszcze jest bezpieczny?


01 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kubuś Puchatek: Krew i miód już wkrótce trafi do kin. Pierwszy trailer slashera nie zawodzi. Jest tak, jak miało być.

Kubuś Puchatek: Krew i miód tylko dla tych o mocnych nerwach

Tym razem największych emocji nie wzbudzi w widzach smutek Kłapouchego. Kubuś Puchatek: Krew i miód odcina się (xd) od milusińskiej atmosfery książek Alana Alexandra Milne’a i buduje własną – przerażającą historię. Zostało już potwierdzone, że Puchatek i Prosiaczek, których zobaczymy na ekranie, nie będą złoczyńcami w groteskowych miastach, a bohaterami ze Stumilowego Lasu we własnej osobie. Seanse oczywiście będą przeznaczone wyłącznie dla dorosłych widzów, lepiej nie naciąć się na nostalgiczne wyobrażenia.

Reżyser filmu, Rhys Frake-Waterfield, zapowiedział, że główni bohaterowie są prawdziwymi psychopatami, a na ekranie poleje się sporo krwi. Jak zderzenie takiego Kubusia i Prosiaczka wypadnie w zestawieniu z uroczymi postaciami z Disneya?

Przeczytaj: Kubuś Puchatek – szykuje się najstraszniejszy horror klasy B? [zobacz zdjęcia]

kubuś puchatek krew i miód
kadr z filmu Kubuś Puchatek: Krew i miód

To nie tak miało być…

Od pupilków do morderców – taką drogę przeszedł Kubuś wraz z Prosiaczkiem. Po tym, jak Krzyś wyjechał i zostawił ich w Stumilowym Lesie, bohaterowie… zdziczeli. Stali się zabójcami oraz kanibalami.

Trailer swobodnie zarysowuje fabułę filmu: dorosły już Krzyś wraca do Lasu ze swoją dziewczyną i chce pokazać jej magiczne miejsce oraz poznać ją ze swymi przyjaciółmi. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie, jak dotąd…

Kubuś Puchatek: Krew i miód w dwuminutowej zajawce prezentuje się dokładnie tak, jak można się było tego spodziewać. Karykaturalne kostiumy, rąbanka, wypisz wymaluj horror klasy B (lub niższej). Poza lejącą się krwią (i typowymi jump scare’ami) produkcja oferuje jeszcze niemały szok kulturowy. Premiera filmu prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Winnie the Pooh: Blood and Honey Trailer #1 (2022)

Kubuś Puchatek: Krew i miód już wkrótce trafi do kin. Pierwszy trailer slashera nie zawodzi. Jest tak, jak miało być. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Kubuś Puchatek: Krew i miód […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →