Krzysztof Zalewski Solo Act w pięciu polskich miastach


06 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Krzysztof Zalewski jesienią zagra sam na wszystkich instrumentach podczas trasy, która obejmuje 5 koncertów w największych polskich miastach. Sprawdźcie, gdzie będzie można zobaczyć jego Solo Act.

Krzysztof Zalewski to prawdziwy człowiek orkiestra. Udowodnił to już 26 kwietnia, kiedy w warszawskim Torwarze po raz pierwszy wystąpił sam na scenie, grając na wszystkich instrumentach znajdujących się na scenie, zapętlając na żywo melodie i tworząc nowe aranżacje swoich utworów.

Koncert, który zgromadził kilkutysięczną publiczność okazał się dużym sukcesem.

Artysta zaprezentował swój Solo Act także podczas nagrania Poplista Plus Live Sessions w Radiu RMF FM.

Zalewski Solo Act – Miłość, Miłość

Niebawem ten wyjątkowy projekt będzie można ponownie zobaczyć na żywo podczas mini trasy koncertowej, na którą składają się koncerty w pięciu miastach: w Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i we Wrocławiu.

Podczas trasy Krzysztof Zalewski zagra przearanżowane utwory z płyt: Zelig, Złoto i Zalewski Śpiewa Niemiena. Nie zabraknie także premierowych kawałków, zapowiadających nowe wydawnictwo.

To z pewnością będzie jedyne w swoim rodzaju show, na którym nie może Was zabraknąć!

Krzysztof Zalewski Solo Act – trasa koncertowa

30.10. – Kraków, ICE Centrum Kongresowe
03.11. – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
29.11. – Łódź, Wytwórnia
11.12. – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
15.12. – Poznań, Pawilon 2 MTP

Sprzedaż biletów rusza w najbliższy piątek, 9 sierpnia.

Krzysztof Zalewski jesienią zagra sam na wszystkich instrumentach podczas trasy, która obejmuje 5 koncertów w największych polskich miastach. Sprawdźcie, gdzie będzie można zobaczyć jego Solo Act. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Krzysztof […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →