Krzysztof Zalewski Solo Act w pięciu polskich miastach


06 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Krzysztof Zalewski jesienią zagra sam na wszystkich instrumentach podczas trasy, która obejmuje 5 koncertów w największych polskich miastach. Sprawdźcie, gdzie będzie można zobaczyć jego Solo Act.

Krzysztof Zalewski to prawdziwy człowiek orkiestra. Udowodnił to już 26 kwietnia, kiedy w warszawskim Torwarze po raz pierwszy wystąpił sam na scenie, grając na wszystkich instrumentach znajdujących się na scenie, zapętlając na żywo melodie i tworząc nowe aranżacje swoich utworów.

Koncert, który zgromadził kilkutysięczną publiczność okazał się dużym sukcesem.

Artysta zaprezentował swój Solo Act także podczas nagrania Poplista Plus Live Sessions w Radiu RMF FM.

Zalewski Solo Act – Miłość, Miłość

Niebawem ten wyjątkowy projekt będzie można ponownie zobaczyć na żywo podczas mini trasy koncertowej, na którą składają się koncerty w pięciu miastach: w Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i we Wrocławiu.

Podczas trasy Krzysztof Zalewski zagra przearanżowane utwory z płyt: Zelig, Złoto i Zalewski Śpiewa Niemiena. Nie zabraknie także premierowych kawałków, zapowiadających nowe wydawnictwo.

To z pewnością będzie jedyne w swoim rodzaju show, na którym nie może Was zabraknąć!

Krzysztof Zalewski Solo Act – trasa koncertowa

30.10. – Kraków, ICE Centrum Kongresowe
03.11. – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
29.11. – Łódź, Wytwórnia
11.12. – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
15.12. – Poznań, Pawilon 2 MTP

Sprzedaż biletów rusza w najbliższy piątek, 9 sierpnia.

Krzysztof Zalewski jesienią zagra sam na wszystkich instrumentach podczas trasy, która obejmuje 5 koncertów w największych polskich miastach. Sprawdźcie, gdzie będzie można zobaczyć jego Solo Act. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →