Zalewski Solo Act – zobacz wykonanie utworu “Kurier”


11 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Krzysztof Zalewski zagrał na wszystkich instrumentach i zaśpiewał utwór do filmu Pasikowskiego.

30 stycznia w sieci pojawił się utwór promujący najnowszy film Władysława Pasikowskiego – Kurier, w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego. Teledysk, który do niego powstał, ma już ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube.

We wtorek, 9 kwietnia, Zalewski pojawił się w studiu RMF FM, żeby w ramach Poplisty Plus Live Session wykonać kilka swoich utworów. Wśród nich był właśnie Kurier, ale także Luka i Miłość, miłość oraz cover piosenki Kiss Prince’a.

Co ciekawe, artysta wykonał wszystkie kawałki zupełnie sam. Podczas występu zagrał na gitarze, perkusji, klawiszach i zaśpiewał. Zobaczcie nagranie, bo robi wrażenie!

Wszystkie wykonane utwory są dostępne na kanale Radia RMF na Youtube.

Ten występ to zapowiedź tego, co będzie się działo 26 kwietnia w warszawskim Torwarze. Odbędzie się wówczas koncert Zalewski Solo Act, podczas którego artysta stanie sam na scenie, usytuowanej na środku Torwaru, otoczonej z każdej strony słuchaczami. Bilety na to wydarzenie dostępne na stronie Eventim.

Krzysztof Zalewski zagrał na wszystkich instrumentach i zaśpiewał utwór do filmu Pasikowskiego. 30 stycznia w sieci pojawił się utwór promujący najnowszy film Władysława Pasikowskiego – Kurier, w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego. Teledysk, który do niego powstał, ma już ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →