Mamy bilety na koncert Malika Montany w Toruniu


06 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po bardzo dobrze przyjętym albumie Import/Export, Malik Montana wyruszył w trasę koncertową. Teraz przyszedł czas na Toruń, gdzie raper pojawi się 5 stycznia.

Malik Montana – Import/Export

malik montana import/export

To druga, solowa płyta Malika Montany, po Tijarze z 2018 roku. Na krążku Import/Export gościnnie pojawili się zarówno raperzy z zagranicy, jak i z Polski, między innymi: Bonez MC, Milonair, Bedoes, Lil Toe, Haftbefehl, K Koke, Mr. Polska oraz Eldo. Album bardzo dobrze przyjął się wśród słuchaczy i w 23 utworach każdy znajdzie coś dla siebie. Nie brakuje na nim singlowych hitów, a także brudnych, ulicznych kawałków.

Malik na albumie prezentuje swoje klasyczne flow, jednak momentami naprawdę zaskakuje i pokazuje, że w muzyce najważniejsza jest zabawa. Zdecydowanie ostatnimi czasy największym hitem rapera są Jagodzianki, nagrane wraz z holenderskim raperem Mr.Polską. Jeśli jeszcze nie słyszeliście, to musicie nadrobić zaległości.

Malik Montana – Jagodzianki feat. Mr Polska

Malik Montana w Toruniu – bilety

5 stycznia w legendarnym klubie NRD w Toruniu Malik zaprezentuje materiał z najnowszego albumu, choć z pewnością nie zabraknie również jego starszych przebojów. Jeśli chcecie zobaczyć Malika na żywo, radzimy się pospieszyć. W sprzedaży aktualnie jest już druga pula wejściówek.

Bilety na koncert oraz specjalne wejściówki VIP, które umożliwiają udział w spotkaniu z raperem kupicie na stronie Biletomat.pl. Posiadacze biletów VIP będą mieli umożliwiony wstęp na afterparty po koncercie.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Malik Montana w Toruniu | 5.01.2020

Biletomat.pl
od 40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.