kadr z „Kendrick Lamar - Saviour (Glastonbury 2022)”

Koncert Kendricka Lamara będzie transmitowany na jednej z platform streamingowych


19 października 2022

Podziel się newsem:

Kendrick Lamar kontynuuje trasę koncertową po Europie. Jeden z występów będzie ogólnodostępny dla fanów z całego świata.

Kendrick Lamar na streamingach

W najbliższą sobotę, 22 października Kendrick Lamar odwiedzi Paryż, promując tym samym swój ostatni album: Mr. Morale & The Big Steppers. Wraz z raperem z Compton wystąpią Baby Keem oraz Tanna Leone.

Zobacz: Mr. Morale & The Big Steppers Kendricka Lamara mogło się nie ukazać. Raper tłumaczy dlaczego

Wczoraj w mediach społecznościowych rapera oraz wytwórni pgLang pojawiła się informacja, że występ będzie można obejrzeć na żywo. Dzięki współpracy artysty z Amazonem paryski koncert będzie transmitowany na żywo w aplikacjach Amazon Music oraz Amazon Prime Video. Według oficjalnego plakatu użytkownicy Twitcha również będą mogli obejrzeć transmisję. W Polsce wydarzenie rozpocznie się o 20:00. Amazon Music jest również oficjalnym partnerem całej trasy koncertowej.

Serwis Variety donosi, że livestream jest pierwszym wydarzeniem towarzyszącym jubileuszowi Good Kid, m.A.A.d City, które trafiło na rynek w październiku 2012 roku.

Jako dzieciak z zachodniej części Compton, słuchałem Good Kid, m.A.A.d City po raz pierwszy i obserwowałem podróż Kendricka od bohatera osiedla do globalnej supergwiazdy. Rozpalił we mnie ogień, za którym jestem wdzięczny na zawsze. Po dekadzie to niemal poetyckie, że dwójka dzieciaków z tego samego miasta wylądowała w Paryżu, by świętować nie tylko tamten album, ale i najnowsze dzieło Lamara

– powiedział Tim Hinshaw, szef działu R&B i hip-hop w Amazon Music.

Gdzie jeszcze wystąpi Kendrick?

Zanim Lamar trafi do Paryża, wystąpi w Oslo. Natomiast po dwóch koncertach w stolicy Francji odwiedzi m.in. takie miasta, jak Glasgow, Zurych, Newcastle czy Londyn. Ostatni europejski występ zaplanowano na 16 listopada w Manchesterze, po czym Kendrick Lamar z początkiem grudnia ruszy do Australii i Nowej Zelandii. Pełna lista koncertów znajduje się tutaj.

kendrick lamar trasa koncertowa
oficjalny plakat The Big Steppers Tour 2022

Kendrick Lamar kontynuuje trasę koncertową po Europie. Jeden z występów będzie ogólnodostępny dla fanów z całego świata. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Kendrick Lamar […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →