kadr z występu Kendricka Lamara w SNL

Kendrick Lamar z trzema utworami w Saturday Night Live


03 października 2022

Podziel się newsem:

Kendrick Lamar wystąpił w SNL, prezentując na żywo trzy utwory ze swojej ostatniej płyty: N95, Rich Spirit oraz Father Time. Przy wykonaniu tego ostatniego towarzyszył mu Sampha.

K.Dot na żywo

Trzeba powiedzieć to otwarcie: nie poszczęściło się fanom Kendricka Lamara w Polsce. Europejska trasa rapera, podczas której prezentuje materiał ze swojego ostatniego albumu Mr Morale & The Big Steppers, niestety omija granice naszego kraju. Pozostaje jedynie podróż na koncerty do Czech czy Niemiec lub zadowolenie się nagraniami z występów live. Pierwsze oficjalne trafiły właśnie do sieci po występie K.Dota w programie Saturday Night Live. Zaprezentował on tam Father Time wraz Samphą, a także odegrane w połowie Rich Spirit oraz N95. Poniżej możecie sprawdzić te wykonania, z których drugie szczególnie imponuje pod względem dopracowania wizualnego.

Kendrick Lamar: Father Time ft. Sampha (Live) – SNL

Kendrick Lamar: Rich Spirit/N95 (Live) – SNL

Mr Morale & The Big Steppers hitem sprzedażowym

Niedawno informowaliśmy o tym, że ostatnie wydawnictwo Kendricka Lamara przekroczyło barierę miliarda streamów w serwisie Spotify jako czwarty z jego albumów. Jest to też do tej pory jedyny rapowy album z tego roku, który osiągnął ten pułap. To jednak tylko jedno z licznych osiągnięć artysty związanych z Mr Morale & The Big Steppers. Między innymi 395 tysięcy sprzedanych sztuk w pierwszym tygodniu wciąż pozostaje jednym z najlepszych wyników tego roku. Przebił go jedynie Harry Styles ze swoim Harry’s House, które osiągnęło astronomiczny wynik 521,500 sprzedanych sztuk. Wynik Mr Morale & The Big Steppers wystarczył oczywiście do debiutu na pierwszym miejscu zestawienia Billboard 200, co stanowiło czwartą z rzędu „jedynkę” Kendricka.

Kendrick Lamar z trzema utworami w Saturday Night Live
okładka albumu Mr Morale & The Big Steppers Kendricka Lamara

Kendrick Lamar wystąpił w SNL, prezentując na żywo trzy utwory ze swojej ostatniej płyty: N95, Rich Spirit oraz Father Time. Przy wykonaniu tego ostatniego towarzyszył mu Sampha. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →