Kolejne ogłoszenia #MHHF Miejski Hip Hop Festiwal


08 listopada 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Kilka dni temu informowaliśmy Was o nowej inicjatywie twórców legendarnego Mazury Hip Hop Festiwalu jaką jest Miejski Hip Hop Festiwal i przedstawialiśmy pierwszego wykonawcę, który zagra koncert na nowo powstałej imprezie. Sprawdźcie kto do niego dołączył

Czym jest Miejski Hip Hop Festiwal?

To nowa inicjatywa twórców najstarszej hip-hopowej imprezy w Polsce – Mazury Hip Hop Festiwalu. Nowy festiwal ma być objazdowym odpowiednikiem giżyckiego MHHF. Koncerty odbędą się w pięciu polskich miastach. Pierwszy z nich odbędzie się już 15 lutego w Krakowie. Imprezy zawitają także do ŁodziOlsztynaWarszawy i Koszalina.

Żabson na #MHHF Miejski Hip Hop Festiwal 2020

żabson

Po ogłoszeniu ReTo, przyszła kolej na następnego reprezentanta ekipy chillwagonu. Żabson dosłownie kilka dni temu zaprezentował swój najnowszy album Internaziomal. Nowy album rapera to mieszanka styli i flow. Na krążku udzielili się nie tylko przedstawiciele polskiej sceny. Żabson do kolaboracji zaprosił także gości z takich państw jak chociażby Stany Zjednoczone, Czechy, czy Wielka Brytania.

Żabson – Floyd Mayweather

Internaziomal to drugi w pełni legalny album zawodnika chillwagonu po To ziomal z 2018 roku. Ma także na swoim koncie trzy epki: NieKumam, Passion Fruits i Trapollo. Żabsona będziecie mogli zobaczyć w Olsztyńskiej Hali Urania 14 marca.

Young Igi na #MHHF Miejski Hip Hop Festiwal 2020

young igi

Young Igi, to jeden z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia. W swoich kawałkach prezentuje niecodzienne i wyjątkowe podejście do tworzenia rapu, czym przysporzył sobie spore grono odbiorców. 25 października ukazał się jego drugi solowy album – Skan Myśli. Na nowym krążku obok Igiego usłyszymy Jana-rapowanieKizoQryma. Nie zabrakło także niespodziewanych gości, jak chociażby Włodi.

Young Igi – Droptop

Igiego zobaczymy 1 marca na koncercie w łódzkim klubie Wytwórnia.

#MHHF Miejski Hip Hop Festiwal 2020 – bilety

Przypominamy, że bilety na wszystkie koncerty w ramach trasy MHHF możecie już kupić na stronie Biletomat.pl.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o nowej inicjatywie twórców legendarnego Mazury Hip Hop Festiwalu jaką jest Miejski Hip Hop Festiwal i przedstawialiśmy pierwszego wykonawcę, który zagra koncert na nowo powstałej imprezie. Sprawdźcie kto do niego dołączył Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →