Żabson pojawi się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego!


17 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

To będzie dobre rozpoczęcie sezonu.

Dwa ziomale na kanapie, pytania bez żadnego tabu plus piękne wodzianki. Tak zapowiada się pierwsza odsłona najnowszego sezonu popularnego talk show Kuby Wojewódzkiego.

Tym razem Król TVN’u zaprosił bowiem na swoją kanapę Żabsona! Jak wiadomo, Wojewódzkiemu zdarza się zadawać zaskakujące, a czasem nawet niestosowne pytania, dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się interesujących szczegółów na temat życia i twórczości rapera – odpalajcie TVN w najbliższy wtorek, 17 września, o godzinie 22:30!

Drugim gościem/ziomalem Kuby Wojewódzkiego, który zasiądzie na kanapie obok Żabsona będzie Jerzy Kryszak. Nie zabraknie śmiechu, żartów i ciągnięcia beki. ;)

 

To będzie dobre rozpoczęcie sezonu. Dwa ziomale na kanapie, pytania bez żadnego tabu plus piękne wodzianki. Tak zapowiada się pierwsza odsłona najnowszego sezonu popularnego talk show Kuby Wojewódzkiego. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →