fot. Wolfenstein 3D

Klasyki od Bethesdy i id Software trafiły do Xbox Game Passa


19 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wczoraj rozpoczął się QuakeCon 2022. W trakcie imprezy ogłoszono, że Xbox Game Pass wzbogacono o kultowe tytuły RPG i FPS od Bethesdy i id Software.

Nie takie znowu nowości w Xbox Game Pass

Od wczoraj do jutra odbywa się QuakeCon 2022. Impreza dostępna jest wyłącznie online, ponieważ organizatorom nie udało się ponownie pojawić w Dallas w Stanach Zjednoczonych. W czwartek wieczorem, z okazji rozpoczęcia konwentu, włodarze poinformowali o nowościach w Xbox Game Pass. Subskrybenci usługi otrzymali pięć tytułów. W ofercie usługi pojawiły się kultowe tytuły od id Software i Bethesdy. Są to:

  • Return to Castle Wolfenstein
  • Wolfenstein 3D
  • Quake 4
  • An Elder Scrolls Legend: Battlespire
  • The Elder Scrolls Adventures: Redguard

Dodatkowo rozszerzono również asortyment MS Store. W sklepie Microsoftu pojawiły się The Elder Scrolls: Arena, The Elder Scrolls: Daggerfall oraz Quake Champions we wczesnym dostępie.

Quake 4 – playthrough

Nowości w Xbox Game Passie to nie jedyne ogłoszenie, które organizatorzy przygotowali wczoraj dla uczestników. Już 13 września w Falloucie 76 pojawi się aktualizacja, która umożliwi graczom ogranie dodatku Wyprawy: Dzióra. Będzie to pierwsza okazja, by przekroczyć granice Appalachów.

Zobacz: Mjolnir w twoim domu. Microsoft łączy siły z Marvelem, oferując specjalną wersję Xboxa

Po raz pierwszy od czasów Fallouta 3 gracze zostają zaproszeni na wyprawę z powrotem do powojennego Pittsburgha. Promieniowanie i destrukcja zniszczyły to niegdyś wspaniałe miasto przemysłowe, a jego mieszkańcy zmutowali się w krwiożerczych troglodytów. Rozpoczyna się walka o władzę pomiędzy robotniczą frakcją Unii a Fanatykami, agresywną zgrają bandytów. Zawiążcie sojusz z Unią, poznajcie jej historię, zdobądźcie nowe uzbrojenie i pancerze oraz zyskajcie reputację wśród tej frakcji obleganej przez bandytów 

– czytamy na stronie Bethesdy.

QuekeCon ma długą historię

Początki QuakeConu sięgają XX wieku, a dokładnie 1996 roku. Impreza odbywała się cyklicznie we wcześniej wspomnianym Dallas, jednak od wybuchu pandemii COVID-19 wydarzenie przeniesiono do Internetu.

Wczoraj rozpoczął się QuakeCon 2022. W trakcie imprezy ogłoszono, że Xbox Game Pass wzbogacono o kultowe tytuły RPG i FPS od Bethesdy i id Software. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →