kadr z fanowskiego traileru "Fallout 76"

Fani przyszykowali swój trailer „Fallout 76” i zachwycili twórców oryginału


16 listopada 2022

Podziel się newsem:

Fallout 76 zdecydowanie nie jest ulubioną odsłoną fanów serii. Znaleźli się jednak jego miłośnicy, którzy stworzyli fanowską wersję trailera gry i zachwycili tym twórców oryginału.

Fani wzięli sprawę w swoje ręce

Co tu dużo mówić. Fallout 76 zdecydowanie nie okazał się sukcesem Bethesda Studio. Gra przyjęta bardzo średnio przez krytyków i zmasakrowana przez fanów mających w pamięci Fallout 3 czy New Vegas, jak się okazuje, ma jednak swoich fanów. I to takich, którzy byli w stanie poświęcić ogrom pracy, by stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Do sieci trafił fanowski trailer gry, który – jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu gry na Twitterze – sprawił, że twórcom „odjęło mowę”. No cóż, posługując się jednym z dwudziestu wyrażeń nominowanych do Młodzieżowego Słowa Roku 2022, trailer faktycznie „robi wrażenie”.

Tweet na profilu serii gier Fallout

Trailer fanowskiej wersji gry

Fallout od Amazona

O tym, że uniwersum i fanbase Fallouta wciąż żyją, świadczy doskonale nie tylko ten trailer, ale także fakt, że Amazon zdecydował się na zrealizowanie serialu opartego na serii gier Bethesdy. Nad adaptacją czuwają Lisa Joy i Jonathan Nolan, którzy wcześniej stworzyli dla HBO serial Westworld. Nie znamy jednak żadnych innych szczegółów produkcji, takich jak data premiery czy oś fabularna. Amazon podzielił się jedynie jednym kadrem pochodzącym z serialu. Na więcej informacji o serialu pozostaje nam jedynie czekać z niecierpliwością.

Kadr z serialowej adaptacji Fallouta

Fallout 76 zdecydowanie nie jest ulubioną odsłoną fanów serii. Znaleźli się jednak jego miłośnicy, którzy stworzyli fanowską wersję trailera gry i zachwycili tym twórców oryginału. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →