źródło: xbox.com

Xbox wprowadzi na rynek swoją lodówkę


18 października 2021

Podziel się newsem:

Ile razy złapaliście się na tym, że grając na komputerze bądź konsoli, nachodziła Was chęć na jakiś niezdrowy napój lub przekąskę? Parę razy pewnie się to zdarzyło, a spacer do kuchni wyrywa z immersji. Xbox przychodzi z odpowiednim rozwiązaniem takiego problemu.

Z memów do rzeczywistości

Xbox Mini Fridge to żart przekuty w rzeczywistość. Microsoft raczej nie robi w tym przypadku skoku na kasę, bo na zakup takiej lodówki skuszą się zapewne hardkorowi fani konsoli firmy Billa Gatesa. Żart narodził się przy okazji premiery konsoli Xbox Series X, kiedy fani zauważyli, że sprzęt wygląda jak klimatyzator, doniczka czy właśnie lodówka. Firma pociągnęła temat dalej i urzeczywistniła inside joke wykreowany przez internetową społeczność. Urządzenie do chłodzenia żywności i napojów od Microsoftu trafi na rynek już niebawem. Poznaliśmy także jego polską cenę.

Xbox wychodzi graczom naprzeciw

Xbox Mini Fridge designem nie będzie się znacząco różnić od konsoli, także trzeba być czujnym. Zwłaszcza po spożyciu zimnych, wysokoprocentowych napojów. Lodówka została zaopatrzona w dwie półki znajdujące się na drzwiach oraz miejsce mogące pomieścić dziesięć puszek. Żeby było ciekawiej, w urządzenie wbudowano także port USB, dzięki czemu będziemy mogli na przykład podładować sobie telefon. Sprzęt wystarczy podłączyć do gniazdka, toteż nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić go gdzieś blisko stanowiska do grania.

Xbox wprowadzi na rynek swoją lodówkę
Twitter / Xbox Polska

Xbox Mini Fridge trafi na rynek w grudniu, ale już od wtorku 19 października, będzie można zamówić ją przedpremierowo. Sprzęt będzie dostępny w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i co najważniejsze – w Polsce. Aby się w nią zaopatrzyć, na ten cel trzeba będzie przeznaczyć 99 euro, czyli około 500 złotych. Skusicie się?

Xbox Mini Fridge, zobacz materiał zapowiadający

Ile razy złapaliście się na tym, że grając na komputerze bądź konsoli, nachodziła Was chęć na jakiś niezdrowy napój lub przekąskę? Parę razy pewnie się to zdarzyło, a spacer do kuchni wyrywa z immersji. Xbox przychodzi z odpowiednim rozwiązaniem takiego problemu. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →