Kadr z teledysku „Disney"

Kizo z ostatnim singlem promującym jego nowe wydawnictwo


16 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Na Spotify wylądował kawałek Myto, czyli ostatni singiel pochodzący z nowej płyty Kizo, która w sieci zadebiutuje już jutro, 17 czerwca. Sprawdź!

Kizo – Myto

Bit wyprodukował BeMelo.

Kizo i jego Ostatni Taniec. Premiera nowego projektu rapera jest tuż za rogiem

Krążek w przedsprzedaży zamówicie na mytosukces.pl.

Prawdopodobnie najbardziej imprezowy album jaki dotychczas pojawił się na rapowym rynku.

Ostatni Taniec jest kontynuacją ścieżki, którą Kizo kroczy już od jakiegoś czasu. Z tą różnicą, że tym razem jest jeszcze bardziej imprezowo i tanecznie. Data premiery płyty nie jest przypadkowa – Kizo zamierza podbić wakacje i wywiesić własny szyld na każdej imprezie w Polsce. Artysta w spójny ze sobą sposób podaje fanom krążek, który nie wyjdzie im z głowy przez długi czas

– czytamy w opisie albumu.

Za wszystkie bity na krążku odpowiada BeMelo. Swoje gościnki dograli na projekt artyści tacy jak Wac TojaMasny BenRafał Pacześ, BorixonPolski BandytaOki czy DJ Hazel.

kizo ostatni taniec
okładka albumu Ostatni Taniec

To nie wszystko. Artysta zapowiedział także trasę koncertową promującą ten materiał. Ostatni Taniec Tour wystartuje już 24 czerwca w Sopocie. Bilety na każdy z przystanków znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

OSTATNI TANIEC TOUR – kiedy i w jakich miastach?

 • 24.06 – Sopot – Opera Leśna
 • 01.07 – Poznań – Skwer Play
 • 02.07 – Wrocław – Hotspot
 • 09.07 – Kraków – Tauron Arena
 • 16.07 – TBA
 • 22.07 – Lublin – Klub Plener
 • 30.07 – Bydgoszcz – Wakepark
 • 05.08 – Leszno – Stara Gazownia
 • 19.08 – Piła – Wyspiarz
 • 26.08 – Łódź – Księży Młyn
 • 27.08 – Warszawa – Letnia scena Progresji
 • 02.09 – Katowice – P23
 • 03.09 – TBA

Wakacje się zbliżają, nowa płyta na horyzoncie, pierwszy LOT odpalony i śmiga w eterze. Dlatego też chciałbym Was zaprosić na koncert premierowy, otwierający trasę OSTATNI TANIEC! …TAK ROZPOCZYNAMY WAKACJE! Widzimy się już w piątek, 24 czerwca, w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie! To będzie mój największy solowy koncert do tej pory, więc mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i zjawicie się tłumnie. LICZĘ NA WAS! Z mojej strony mogę obiecać wielkie SHOW! Będą przede wszystkim nowe utwory, ale stare hity również się pojawią. Będą też niespodzianki, ale na teraz CISZA!

– mówi Kizo o swojej nadchodzącej trasie

Przeczytaj także: Taco Hemingway nawinie „Leci nowy Future” przed koncertem Future’a

Na Spotify wylądował kawałek Myto, czyli ostatni singiel pochodzący z nowej płyty Kizo, która w sieci zadebiutuje już jutro, 17 czerwca. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Kup bilety na trasę Ostatni Taniec Tour Kizo!

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →