kadr z teledysku "TALK’N THAT SHIT!"

Killer Mike szykuje się do wydania solówki. W nowym singlu wystąpił także Jamie Foxx


27 października 2022

Podziel się newsem:

Po ponad dekadzie od ostatniej solowej płyty Killer Mike publikuje kolejny singiel. W utworze TALK’N SHIT! pojawił się również Jamie Foxx.

Killer Mike z nowościami

Dziś nad ranem na kanale Killer Mike, członka duetu Run The Jewels, ukazał się kolejny solowy teledysk rapera. Reprezentant Atlanty oddał w ręce słuchaczy TALK’N THAT SHIT!, który wyprodukowali DJ Paul oraz Twhy Xclusive. Singiel zadebiutował nakładem Loma Vista Recordings.

Zobacz: Killer Mike z Run The Jewels prezentuje singiel z gościnnym udziałem Thuggera i Dave’a Chappelle’a

Reżyserią teledysku zajął się Seck. Wideo skupia się na społeczności, z której pochodzi Killer Mike. Przedstawiono także wszelkiego rodzaju organizacje, w które zaangażowany jest raper. Wystąpili członkowie m.in. Next Level Boys Academy, PAW Kids czy Bass Reeves Gun Club. W teledysku usłyszymy również Jamiego Foxxa, który zaliczył swoje wokalne cameo na początku filmu. W klipie pojawiła się też scena, w której widzimy napis „Rap lyrics are not a crime”, który odnosi się do ostatnich wydarzeń związanych z Young Thugiem i YSL.

Piosenka rozumie się sama przez się. W klipie chciałem pokazać wolność i piękno, które są w stanie się pojawić pomimo całego tego pie*dolenia. To jeszcze bardziej denerwuje burżuazję – mimo całej waszej krytyki, będziemy żyli wolni

– mówi autor.

Killer Mike – TALK’N THAT SHIT!

Minęła dekada od ostatniej solówki

TALK’N THAT SHIT! to już drugi utwór w tym roku, który Mike opublikował. Pierwszy z nich, RUN, trafił w ręce słuchaczy w maju. Wówczas obok współpracownika El-P wystąpili wspomniany wcześniej Young Thug oraz jeden z najpopularniejszych komików na świecie – Dave Chappelle.

Serwis Pitchfork podaje, że obie piosenki zapowiadają kolejne solowe wydawnictwo rapera z Atlanty. Na razie jego samodzielną dyskografię zamyka R.A.P. Music z maja 2012 roku, uważane za jedną z najlepszych płyt minionej dekady. Na krążku znalazło się dwanaście piosenek, a obok gospodarza wystąpili m.in. Bun B oraz T.I.

Killer Mike – R.A.P. Music – odsłuch albumu

Po ponad dekadzie od ostatniej solowej płyty Killer Mike publikuje kolejny singiel. W utworze TALK’N SHIT! pojawił się również Jamie Foxx. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →