kadr z klipu do utworu „Stars In The Sky" Kida Cudiego

Fani Kanyego Westa obrzucili butelkami Kida Cudiego


25 lipca 2022

Podziel się newsem:

Kid Cudi przerwał swój koncert na Rolling Loud w Miami po tym, jak fani Kanyego Westa obrzucili go butelkami. Sprawdź szczegóły.

Kid Cudi zszedł ze sceny podczas Rolling Loud

Tegoroczne Rolling Loud w Miami nie będzie najlepiej wspominanym występem w karierze przez Kida Cudiego. Zastąpił on w line-upie Kanyego Westa, swojego byłego przyjaciela, z którym od niedawna jest skonfliktowany. Na występie nie zabrakło jednak fanów ye. Jeden z nich w pewnym momencie rzucił butelką w Cuddera. Raper zagroził, że jeśli jeszcze raz coś poleci w jego stronę, zejdzie ze sceny. Nie trzeba było długo czekać. Kolejna butelka pofrunęła w stronę Kida Cudiego i raper opuścił scenę. Następnie spora grupka festiwalowiczów zgromadzona pod sceną zaczęła skandować „Kanye West

Nagranie z całego zdarzenia

Przyjaźń i konflikt Kida Cudiego i Kanyego Westa

Jakiś czas temu Kid Cudi zapowiedział, że utwór Rock N’Roll z albumu It’s Almost Dry Pushy T będzie ostatnim, na którym usłyszymy go wspólnie z ye. Numer był bowiem nagrany rok temu, kiedy Kanye i Cudi żyli ze sobą w dobrych stosunkach. Obaj raperzy wielokrotnie współpracowali. Jako duet Kids See Ghosts nagrali nawet wspólny album o tym samym tytule. Wszystko jednak popsuło się w momencie, gdy Kanye West rozwiódł się ze swoją żoną Kim Kardashian, a ta zaczęła spotykać się z komikiem Petem DavidsonemCudi jest bowiem przyjacielem Davidsona, przez co Kanye, który dość mocno zaznacza swoją niechęć do nowego chłopaka swojej byłej żony, usunął zwrotkę Cuddera ze swojej płyty Donda 2. Raperzy wówczas posprzeczali się w mediach społecznościowych. Cudi nazwał Kanyego dinozaurem i stwierdził, że odkąd razem współpracują, to jego udział jest najlepszym elementem albumów Westa.

Kid Cudi przerwał swój koncert na Rolling Loud w Miami po tym, jak fani Kanyego Westa obrzucili go butelkami. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Kid Cudi […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →