fot. materiały promocyjne

W drodze nowości od Kendricka Lamara i podcast o “To Pimp A Butterfly”


16 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kendrick Lamar wystąpi niedługo na koncercie we Włoszech, na którym ma zagrać niepublikowany dotąd materiał z jego nadchodzącego albumu. Jutro na Spotify ukaże się także podcast poświęcony jego klasykowi. Sprawdź.

Podcast Kendricka Lamara

Kendrick Lamar i szereg specjalnych gości będą dyskutować o To Pimp A Butterfly w pięcioodcinkowym podcaście. The Big Hit Show to seria dokumentalna prowadzona przez dziennikarza Alexa Pappademasa, wyprodukowana przez spółkę medialną Higher Ground Baracka i Michelle Obamy. Każdy z “rozdziałów” wypuszczanych raz na kwartał skupia się na innym “szalenie udanym kawałku popkultury tak wielkim, że zdołał zmienić świat”. Jutro ukaże się nowy sezon skupiony ekskluzywnie na Kendricku. Krótki trailer teasuje obecność George’a Clintona i Rapsody w serii – obydwoje byli gośćmi na TPAB – i zawiera również klip z przemawiającym Lamarem.

Sięgając pamięcią wstecz, album przedstawiał mnie tłumaczącego moje doświadczenia i to, jakie emocje one wywołały. Przekazem było “yo, to coś większego niż Compton i to, skąd pochodzimy”.

– mówi raper

W dłuższym zwiastunie audio wypowiada się Pappademas.

Gdy twój ostatni album pokazał światu, że jesteś najlepszym żyjącym raperem, co robisz następnie? Jeśli jesteś Kendrickiem Lamarem, to wypuszczasz TPAB.

Podcast o Kendricku – zwiastun audio

Nowa twórczość Kendricka Lamara

Milano Summer Festival in Italy niedawno ogłosił Lamara jako jednego z headlinerów. Ogłoszono również, że raper wykona na evencie nową muzykę (plakat w języku włoskim podaje taką informację). MC z Compton przez ostatnie lata szykował follow-up do swojego ostatniego albumu, jednak nie mieliśmy szansy usłyszeć nawet snippeta. Pojawił się gościnnie na płycie swojego kuzyna, Baby Keema, ale to wszystko. Z tego powodu fanom ciężko jest uwierzyć, że na festiwalu faktycznie usłyszą nowy materiał rapera – w zeszłym roku przy kilku okazjach mieli już nadzieję, jednak za każdym razem kończyło się to rozczarowaniem. Oby tym razem tak nie było!

Kendrick Lamar wystąpi niedługo na koncercie we Włoszech, na którym ma zagrać niepublikowany dotąd materiał z jego nadchodzącego albumu. Jutro na Spotify ukaże się także podcast poświęcony jego klasykowi. Sprawdź. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →