fot. Kamil Szkopik

Kaśka Sochacka zapowiada swój debiutancki album „Ciche dni”

Podziel się newsem:

Długo wyczekiwany album Kaśki Sochackiej nadchodzi! Debiut wokalistki zatytułowany Ciche dni ukaże się już w marcu. Sprawdźcie szczegóły.

Kaśka Sochacka – objawienie polskiej sceny

Kaśka Sochacka dała się poznać szerszemu gronu słuchaczy w 2019 roku, przy okazji premiery singla Wiśnia, który zawojował m.in. Listę Przebojów Trójki, ale przede wszystkim, na długo zagościł w sercach słuchaczy. Jej debiutancki album jest wyczekiwany w zasadzie od tamtego momentu, a sama Kaśka już wtedy została okrzyknięta objawieniem polskiej sceny.

Kaśka Sochacka Ciche Dni album
Kaśka Sochacka

Ciche dni – nowy singiel Kaśki Sochackiej

Kilka dni temu, Kaśka znów o sobie przypomniała. Do sieci trafił jej najnowszy singiel Ciche dni. Artystka ponownie poruszyła nasze emocje nieprzeciętną wrażliwością i autentycznością historii, którą zamknęła w dźwiękach swojego nowego utworu.

Zobacz również: Kaśka Sochacka i Dawid Podsiadło w emocjonalnym singlu „Ciche dni”

Kaśka Sochacka zapowiada swój debiutancki album

Ciche dni były jednocześnie promocją pierwszego albumu Kaśki Sochackiej o tym samym tytule. Ten ukaże się już 26 marca nakładem Jazzboy Records.

Za finalny kształt debiutanckiej płyty Kaśki Sochackiej odpowiada tandem złożony z producenta Olka Świerkota i Agaty Trafalskiej, która pomagała Kaśce przy pisaniu tekstów. W informacji prasowej o premierze albumu czytamy:

Kaśka i Olek świetnie się bawili w studiu i zupełnie niepostrzeżenie przygotowali materiał, który wszystkich urzekł. Tę radość i brak napięcia słychać na płycie, mimo, że w tekstach gdzieniegdzie pobrzmiewa nutka szlachetnego smutku.

Płyta Ciche dni opowiada o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka.

Kaśka Sochacka Ciche Dni album
Kaśka Sochacka – Ciche Dni – okładka albumu, fot. Kamil Szkopik

Kaśka Sochacka – Ciche dni, szczegóły albumu

Ciche dni ukażą się w dwóch wersjach. Podstawowa to dziesięć utworów, w tym znana już Wiśnia oraz Ciche dni. Limitowana edycja będzie z kolei zawierała dodatkowe CD z dodatkowymi dziesięcioma utworami, w tym Jeszcze, Porzucić, Śnie z EPki Wiśnia, Trochę tu pusto, promujące serial Zawsze warto oraz Wiśnia LIVE wykonana z Kortezem i jego zespołem.

Kaśka Sochacka – Ciche dni, tracklista

CD 1:

 1. Wiśnia
 2. Nie było Cię
 3. Ciche dni
 4. Znowu jestem w punkcie, który dawno temu już minęłam
 5. Mróz
 6. Spędź ze mną trochę czasu jeszcze
 7. Z soboty na niedzielę
 8. Dla mnie to już koniec
 9. Boję się o Ciebie
 10. Balkon

CD 2:

 1. Śnie
 2. Zachody
 3. Trochę tu pusto
 4. Jeszcze
 5. Porzucić
 6. Trochę tu pusto (LIVE – Kino Sława)
 7. Mróz (2014)
 8. Wiśnia (LIVE feat. Kortez z zespołem)
 9. Dla mnie to już koniec (solo)
 10. John Mitko – Jolibou

Kaśka Sochacka – Ciche dni, preorder

Preorder obu wersji albumu Ciche dni jest już dostępny na stronie sklepjazzboy.pl. Nie przegapcie tego wyjątkowego debiutu!

Długo wyczekiwany album Kaśki Sochackiej nadchodzi! Debiut wokalistki zatytułowany Ciche dni ukaże się już w marcu. Sprawdźcie szczegóły. Kaśka Sochacka – objawienie polskiej sceny Kaśka Sochacka dała się poznać szerszemu gronu słuchaczy w 2019 roku, przy okazji premiery singla Wiśnia, który zawojował m.in. Listę Przebojów Trójki, ale przede wszystkim, na długo zagościł w sercach słuchaczy. […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →