kadr z dokumentu o Kanye Weście

Kanye West zaserwował body sushi podczas swoich urodzin


12 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kanye West świętował w ten weekend 46. urodziny. Zaproszonych gości uraczył sushi podawanym…. z ciał nagich modelek.

Ekscentryczne urodziny ekscentrycznego rapera

Minął kolejny rok z życia Kanyego Westa. Było to prawdopodobnie najdziwniejsze 365 dni jego życia, biorąc pod uwagę liczne kontrowersje z jego udziałem. Konsekwencje finansowe, jakie przyniosło między innymi zerwanie umowy z Adidasem, nie przeszkodziły raperowi w urządzeniu wystawnego przyjęcia urodzinowego. Kanye zaserwował swoim gościom sushi podawane wedle japońskiej tradycji Nyotoaimori. Polega ona na podaniu kawałków owoców morze na ciele nagiej modelki. Pośród postaci, które pojawiły się na urodzinach, znaleźli się między innymi Chloe Bailey, Ty Dolla $ign czy Freddie Gibbs.

Innym głośnym zdjęciem z imprezy urodzinowej Kanyego Westa jest nagranie jego najstarszej córki, North West, zdającej się kręcić klip z udziałem ojca. Sądząc po nagraniu zamieszczonym przez portal TMZ na ich stronie, są to ujęcia do wideo do utworu Off The Grid. Jest to o tyle ciekawe, że utwór ten, tak jak cały album Donda, ukazał się blisko dwa lata temu. Cóż, chyba już się przyzwyczailiśmy, że działania Kanyego trzeba mierzyć zupełnie inną miarą.

Zdjęcia z urodzin Kanyego Westa

#Kanye2024?

Liczne kontrowersje, prowadzące wręcz do chęci cancelowania Kanyego przez liczne środowiska, prawdopodobnie nie przeszkodzą raperowi w startowaniu w wyborach prezydenckich w 2024 roku. Choć wydawało się, że wbrew zapowiedziom artysta w nich nie wystartuje, decyzja sprzed miesiąca może oznaczać coś zupełnie innego. Raper zadecydował, że szefem jego sztabu przestaje być, związany ze środowiskiem narodowym Nick Fuentes, a zostaje nim Milo Yiannopoulos. Co ciekawe, Brytyjczyk był już członkiem sztabu Kanyego Westa, jednak został wyrzucony po serii antysemickich komentarzy rapera. Yiannopoulos obarczał wówczas winą Fuentesa. Tak czy siak, prawdopodobnie raper wystartuje w prezydenckim wyścigu. Po co bowiem Kanye miałby zmieniać szefa sztabu, jeśli nie zamierzałby startować?

Kanye West świętował w ten weekend 46. urodziny. Zaproszonych gości uraczył sushi podawanym…. z ciał nagich modelek. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ekscentryczne urodziny ekscentrycznego rapera Minął kolejny rok […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →