Kanye West w podcaście Joe Rogana

Czyli jednak #Kanye2024? Nowe polityczne ruchy rapera

Obserwuj nas na instagramie:

Kanye West weźmie jednak udział w wyborach prezydenckich w USA? Kontrowersyjny raper i producent właśnie zmienił szefa swojego sztabu wyborczego.

Zmiana stylu życia i szefa sztabu

Każdy, kto pilnie obserwuje poczynania Kanyego Westa, bez trudu zauważy duże wyciszenie, które nastało po momencie licznych afer. Raper dezaktywował nawet swojego Instagrama. Stwierdził, że chce być pozostawiony w spokoju i skupić się na Donda Academy oraz swojej rodzinie. Jeśli wierzyć plotkom, w zaistniałej sytuacji duża zasługa obecnej żony Kanyego, która rzekomo pilnuje, by raper brał regularnie leki na chorobę dwubiegunową, na którą cierpi. Tę wersję potwierdzałyby zresztą ostatnie zdjęcia Westa, po których widać, że znacznie przytył.

Według doniesień portalu „TMZ”, czas spokoju może już niedługo się skończyć. Choć wydawało się, że wbrew zapowiedziom artysta nie wystartuje w wyborach prezydenckich w 2024 roku, ostatnia decyzja może oznaczać coś zupełnie innego. Raper zadecydował, że szefem jego sztabu przestaje być, związany ze środowiskiem narodowym Nick Fuentes, a zostaje nim Milo Yiannopoulos. Co ciekawe, Brytyjczyk był już członkiem sztabu Kanyego Westa, jednak został wyrzucony po serii antysemickich komentarzy rapera. Yiannopoulos obarczał wówczas winą Fuentesa.

Donda Academy

Start w wyborach może być jednak dla Kanyego trudny. Nawet jeśli raper faktycznie zmienił swoje zachowanie, wypunktowanie go przez przeciwników politycznych nie będzie trudne. Wystarczy przytoczyć historię wspomnianej już Donda Academy. Jest to katolicka placówka oświatowa dla dzieci od przedszkola do 12 klasy (17-18 rok życia). Akademia nie dostała państwowej licencji, co nie przeszkodziło wielu rodzicom w posłaniu do niej dzieci. Jak się jednak okazuje, warunki w niej odbiegały od idealnych, a niektóre zasady, które w niej panowały, były co najmniej… dziwne. Cała sprawa wyszła na jaw gdy Kanye West i jego Donda Academy zostali pozwani przez dwie zwolnione stamtąd nauczycielki. Jak donosił wówczas portal „TMZ”:

Ye i jego Donda Academy zostali pozwani przez dwie czarnoskóre kobiety, które twierdzą, że zostały zwolnione ze stanowisk nauczycielskich w szkole z dwóch powodów: odwetu za zwracanie uwagi na rzekome naruszenia kodeksu edukacji, zdrowia i bezpieczeństwa oraz z powodu swojej rasy.

Co więcej, uczniowie zapisani do szkoły dostawali każdego dnia na lunch sushi, a także byli zmuszeni do jedzenia na podłodze, ponieważ w Akademii brakowało mebli. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Doniesienia o zakazach panujących w Donda Academy Kanyego Westa

Kanye West weźmie jednak udział w wyborach prezydenckich w USA? Kontrowersyjny raper i producent właśnie zmienił szefa swojego sztabu wyborczego. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Zmiana stylu życia i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →