Kanye2020

Kanye West potrzebuje wyciszenia. Raper dezaktywował Instagrama


20 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Zapowiada się, że u Kanyego Westa wreszcie będzie trochę spokojniej. Artysta poinformował o dezaktywowaniu swojego konta na Instagramie.

Chwila spokoju?

Czym byłby światowy rap, bez cyklicznych ekstrawaganckich zachowań Kanyego Westa? Prawdopodobnie zaraz się o tym przekonamy. Portal „Daily Beast” przeprowadził rozmowę z Adamem Camacho, producentem dokumentu o Ye i na jej podstawie sporządził raport dotyczący dalszych planów rapera. Raport poruszył między innymi temat plotek o kampanii Kanye Westa przed wyborami prezydenckimi w 2024 roku. Camacho zacytował Ye mówiącego, że chce być pozostawiony w spokoju i skupić się na Donda Academy i swojej rodzinie. Niedługo po publikacji tego raportu kontrowersyjny artysta dezaktywował swoje konto na Instagramie. Czyżby faktycznie w życiu Kanyego Westa nadchodziła chwila upragnionego spokoju?

Niepokojące doniesienia z Donda Academy

Najpierw jednak raper będzie musiał wyplątać się z poważnych oskarżeń dotyczących wspomnianej Donda Academy. Jest to katolicka placówka oświatowa dla dzieci od przedszkola do 12 klasy (17-18 rok życia). Akademia nie dostała państwowej licencji, co nie przeszkodziło wielu rodzicom w posłaniu do niej dzieci. Jak się jednak okazuje, warunki w niej odbiegały od idealnych, a niektóre zasady, które w niej panowały były co najmniej… dziwne. Cała sprawa wyszła na jaw gdy Kanye West i jego Donda Academy zostali pozwani przez dwie zwolnione stamtąd nauczycielki. Jak donosił portal „TMZ”:

Ye i jego Donda Academy zostali pozwani przez dwie czarnoskóre kobiety, które twierdzą, że zostały zwolnione ze stanowisk nauczycielskich w szkole z dwóch powodów: odwetu za zwracanie uwagi na rzekome naruszenia kodeksu edukacji, zdrowia i bezpieczeństwa oraz z powodu swojej rasy.

Co więcej, uczniowie zapisani do szkoły byli zobowiązani do jedzenia sushi na lunch każdego dnia, a także zmuszeni do jedzenia na podłodze, ponieważ w akademii brakowało mebli. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Doniesienia o zakazach panujących w Donda Academy Kanyego Westa

Zapowiada się, że u Kanyego Westa wreszcie będzie trochę spokojniej. Artysta poinformował o dezaktywowaniu swojego konta na Instagramie. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Chwila spokoju? Czym byłby […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →