ich Fury/VF20/Getty Images for Vanity Fair

Kanye West to od teraz Ye


19 października 2021

Podziel się newsem:

Kanye West zmienił imię z Kanye Omari West na enigmatyczne Ye. Zmianę argumentował powodami osobistymi i religijnymi. Sprawdź szczegóły.

Zmiana imienia Kanye Westa

Ye podjął tę decyzję już w 2018, kiedy to ukazał się jego dziesiąty studyjny album zatytułowany ye. Teraz udało mu się to postanowienie sformalizować. Jak uzasadniał tę decyzję?

Między innymi powodami religijnymi.

W Biblii „ye” oznacza „ty” – mówił. – Więc ja jestem tobą. Jestem nami. To my. Od bycia Kanye, co oznacza bycie pojedynczym do bycia Ye, co jest odbiciem naszego dobra, naszego zła, naszego zagubienia – wszystkiego. To bardziej odbicie tego, kim jesteśmy jako istoty.

– mówił w rozmowie z gospodarzem programu radiowego, Big Boyem

Tej zmiany dokonał w sądzie w Los Angeles, ponieważ kalifornijskie prawo jest bardzo łagodne pod tym względem i swoją godność można zmieniać dowolnie.

Co więcej nowego u Kanye Westa?

Po tym, jak oficjalnie stał się Ye, raper dodał na Instagrama zdjęcie tyłu swojej głowy w bardzo specyficznej fryzurze. W opisie fotografii znalazł się symbol „¥”, czyli japońska waluta.

Ponadto, zagrał niedawno na weselu Alexandra Arnaulta, dyrektora Tiffany & Co i Geraldine Guiotte, założycielki D’Estree. Wykonał tam Runaway oraz Flashing Lights dla publiczności złożonej m.in z Jaya-Z oraz Beyoncé. Zajął także pierwsze miejsce na liście Billboardu jako producent utworu Industry Baby Lil Nasa X.

Przeczytaj także: Kanye West z pierwszym diamentowym trackiem w karierze

Kanye West zmienił imię z Kanye Omari West na enigmatyczne Ye. Zmianę argumentował powodami osobistymi i religijnymi. Sprawdź szczegóły. Zmiana imienia Kanye Westa Ye podjął tę decyzję już w 2018, kiedy to ukazał się jego dziesiąty studyjny album zatytułowany ye. Teraz udało mu się to postanowienie sformalizować. Jak uzasadniał tę decyzję? the being formally known […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →