kadr z teledysku „Na otwartym sercu”

Kafar Dix37 promuje album „Na otwartym sercu” tytułowym singlem. Gościnnie Hinol Polska Wersja


20 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kafar Dix37 opublikował singiel Na otwartym sercu promujący wydawnictwo o tym samym tytule. Obok gospodarza gościnnie wystąpił Hinol Polska Wersja. Premiera płyty pod koniec kwietnia.

Kafar Dix37 pracuje Na otwartym sercu razem z Hinolem PW

Dziś na kanale Step Records ukazał się kolejny teledysk reklamujący najnowszy album Kafara zatytułowany Na otwartym sercu. W singlu noszącym ten sam tytuł udzielił się Hinol Polska Wersja, a za produkcję muzyki odpowiada Poszwixxx. Wideo to dzieło Macieja Lipińskiego.

Kafar Dix37 feat. Hinol Polska Wersja – Na otwartym sercu

Piąty solowy krążek członka Dixon37 już w przyszłym tygodniu

Na otwartym sercu zadebiutuje na rynku w przyszły piątek 29 kwietnia. W sklepie preorder.pl cały czas trwa przedsprzedaż albumu w wersji limitowanej. Wydawca podkreśla, że tylko wydanie preorderowe zawiera autograf Kafara, bonusowe piosenki oraz dwie niespodzianki. Będzie to “kawałek” serca rapera oraz losowy produkt od LiRoyal: susz CBD, susz CBG, ziarna lub gotowy joint.

Zobacz: Kafar dzieli się tracklistą swojej nadchodzącej płyty – wśród gości m.in. Ero i O.S.T.R.

Nie kalkulowałem, nie chciałem wpisywać się w najnowsze trendy – po prostu otworzyłem dla Was serce, z którego popłynęły wersy – nie umiałem powstrzymać się przed emocjonalną operacją na sobie samym.

Każdy tekst to 100% mnie, 100% moich wartości i 100% mojej prawdy. Większość z nich to gorzkie przemyślenia o sytuacji w kraju, ale nie brakuje pozytywnych myśli -wrodzony idealizm ciągle każe mi wierzyć. Każdy z gości to przemyślany feat i nie ma tu przypadku – te osoby po prostu musiały pojawić się w tych konkretnych numerach. Na wysokości zadania stanęli też polscy producenci i niezawodny DJ GONDEK.

– czytamy w opisie albumu (pisownia oryginalna).

Kafar Dix37 – Na otwartym sercu – tracklista albumu

 1. Powód
 2. Na otwartym sercu ft. Hinol
 3. Jedna twarz
 4. Za kraty ft. TPSVin Vinci
 5. Czuję, że ty też ft. EroOSTR
 6. Dzwoni PM
 7. Ludzie czekają na numer ft. DudekBecekaBugiINKG
 8. Bo to mam ft. NiziołJano
 9. Kompleks Polaka
 10. Gdy Bóg odwrócił wzrok ft. Intruz
 11. Pod włos ft. Ruda
 12. Przesiąkasz zapachem nocy ft. KukonLouis Villain
 13. NFNC ft. Restteabe
 14. Szału nie ma
 15. Efekt
kafar na otwartym sercu
okładka Na otwartym sercu Kafara, Step Records 2022

Kafar Dix37 opublikował singiel Na otwartym sercu promujący wydawnictwo o tym samym tytule. Obok gospodarza gościnnie wystąpił Hinol Polska Wersja. Premiera płyty pod koniec kwietnia. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →