fot. kadr z teledysku

Kafar Dix37 i Intruz we wspólnym singlu z ważnym apelem społecznym


23 lutego 2022

Podziel się newsem:

Kafar Dix37 promuje nadchodzące wydawnictwo singlem Gdyby Bóg odwrócił wzrok. Obok gospodarza wystąpił Intruz. W utworze raperzy zawarli komunikat społeczny.

Kafar Dix37 i Intruz ponownie w jednym utworze

Na kanale Step Records zadebiutował teledysk do utworu Gdy Bóg odwrócił wzrok Kafara. Wraz z członkiem ekipy Dixon37 wystąpił Intruz na bicie Kudla znanego m.in. ze współpracy z Przemkiem Fergusonem. Wideo zrealizowała ekipa Distort Media przy współpracy z Fundacją Zaginieni. W związku z tym na początku klipu pojawia się apel dotyczący osób zaginionych oraz liczby samobójstw.

Kafar Dix37 feat. Intruz – Gdy Bóg odwrócił wzrok

Album jednego z Dixonów już wkrótce

Singiel Gdy Bóg odwrócił wzrok promuje album zatytułowany Na otwartym sercu. Krążek ukaże się 29 kwietnia nakładem opolskiej wytwórni. Materiał dostępny jest w przedsprzedaży. Wydawcy zastrzegają, że wyłącznie wydanie preorderowe będzie zawierać autograf Kafara, bonusowe piosenki oraz niespodzianki, które wkrótce mają zostać ujawnione.

Zobacz: Intruz i Kafar Dix37 łączą siły w utworze Dwie stolice

Na otwartym sercu to mój piąty solowy album, na którym po raz kolejny postawiłem na bezwzględną szczerość – stąd tytuł krążka. Nie kalkulowałem, nie chciałem wpisywać się w najnowsze trendy – po prostu otworzyłem dla Was serce, z którego popłynęły wersy – nie umiałem powstrzymać się przed emocjonalną operacją na sobie samym.

Każdy tekst to 100% mnie, 100% moich wartości i 100% mojej prawdy. Większość z nich to gorzkie przemyślenia o sytuacji w kraju, ale nie brakuje pozytywnych myśli -wrodzony idealizm ciągle każe mi wierzyć. Każdy z gości to przemyślany feat i nie ma tu przypadku – te osoby po prostu musiały pojawić się w tych konkretnych numerach. Na wysokości zadania stanęli też polscy producenci i niezawodny DJ GONDEK. Wiecie, że wolę przemawiać na bitach niż w takich opisach, także po prostu posłuchajcie co tym razem mam Wam do powiedzenia

– zapowiada Kafar.
kafar na otwartym sercu
okładka Na otwartym sercu Kafara, Step Records 2022

Kafar Dix37 promuje nadchodzące wydawnictwo singlem Gdyby Bóg odwrócił wzrok. Obok gospodarza wystąpił Intruz. W utworze raperzy zawarli komunikat społeczny. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Kafar Dix37 […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →