Kadry z teledysków

Kafar upamiętnia Bezczela nową piosenką


23 września 2021

Podziel się newsem:

Śmierć Bezczela to nieodżałowana strata dla polskiej ulicznej sceny. Opłakuje go całe środowisko muzyczne i rzesza wiernych fanów. Kafar z kolektywu Dixon37 zdecydował się to zrobić w formie artystycznej.

Bezczel i Dix37

Wczorajsza informacja o śmierci Bezczela wstrząsnęła całym rodzimym rapowym podwórkiem. Przepełnione żalem posty od wielu raperów obiegły bardzo szybko Facebook i Instagram. I nic w tym dziwnego – białostocki artysta był postacią w środowisku bardzo szanowaną. Miał na koncie wiele kolaboracji z czołowymi przedstawicielami naszej sceny. W tym między innymi z warszawskim kolektywem Dixon37. Grupa w składzie Saful, Kafar, Michrus, Kulfon i Rest, nagrała z nim kawałki takie jak Korpokurwy, Taki Dzień czy To samo gówno, nowy dzień. Miał na koncie też wspólne tracki z pojedynczymi przedstawicielami zespołu.

Dixon37 – Taki Dzień feat. Bezczel

Kafar hołduje Bezczelowi nowym trackiem

Numer ukazał się na kanale wytwórni Step Records i w ciągu doby od wydania zdążył zająć szóste miejsce karty na czasie.

Spoczywaj w pokoju, Michał [*]. Cały dochód z utworu zostanie przekazany rodzinie zmarłego.

– czytamy w opisie piosenki

W utworze wyprodukowanym przez Kudela, raper wspomina tragiczny moment, w którym usłyszał o śmierci Michała Banaszka. Pochowanie zmarłego będzie miało miejsce 24 września o godzinie 11:00 w Kościele Parafialnym w Karakulach. Rodzina zwróciła się z prośbą, by zamiast kwiatów złożyć ofiarę na pogrzeb.

Kafar Dix37 – B.

Śmierć Bezczela to nieodżałowana strata dla polskiej ulicznej sceny. Opłakuje go całe środowisko muzyczne i rzesza wiernych fanów. Kafar z kolektywu Dixon37 zdecydował się to zrobić w formie artystycznej. Bezczel i Dix37 Wczorajsza informacja o śmierci Bezczela wstrząsnęła całym rodzimym rapowym podwórkiem. Przepełnione żalem posty od wielu raperów obiegły bardzo szybko Facebook i Instagram. I […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →