Juwenalia UEK 2020 ogłaszają kolejnego artystę

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wiosna już za pasem, a wraz z nią sezon na studenckie festiwale. Organizatorzy Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie właśnie ogłosili drugiego artystę, który wystąpi podczas tegorocznej edycji. Sprawdźcie.

W tym roku Juwenalia UEK odbędą się już po raz dwunasty. To wydarzenie co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko studentów, ale również wśród wszystkich fanów dobrej muzyki i festiwalowego klimatu.

Krakowskie Juwenalia gościły na swojej scenie takich artystów jak: Taco Hemingway, Quebonafide czy Krzysztof Krawczyk, a także zagraniczne gwiazdy: R3hab, Lost Frequencies oraz zeszłorocznego headlinera – Deorro.

Pierwszym ogłoszonym artystą tegorocznej edycji był TEDE. Dziś do line-upu dołączył kolejny raper – Tymek.

Tymek wystąpi na Juwenaliach UEK 2020

Tymek zadebiutował w 2013 roku, jednak jego kariera nabrała tempa po występie w projekcie Młode Wilki 6 Popkillera w 2018 roku. W tym samym roku Tymek wydał singiel Język ciała, który pobił rekordy wyświetleń i odsłuchać w serwisach streamingowych osiągając status platynowej płyty. Jego najnowszy album Klubowe pokrył się złotem. Raper współpracował m.in. z Tede nagrywając singiel Rainman, który z kolei okrył się platyną aż trzykrotnie.

Tymek – Język ciała

Juwenalia UEK 2020 – bilety

Tegoroczna edycja krakowskich Juwenaliów odbędzie się 8 i 9 maja na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego. Bilety na to wydarzenie cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego jeśli nie chcecie tego przegapić, radzimy nie zwlekać z zakupem. Wejściówki dla studentów UEK, studentów innych uczelni i pozostałych osób są jeszcze dostępne na stronie Biletomat.pl.

fot. Aga Krztoń Fotografuje

Wiosna już za pasem, a wraz z nią sezon na studenckie festiwale. Organizatorzy Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie właśnie ogłosili drugiego artystę, który wystąpi podczas tegorocznej edycji. Sprawdźcie. W tym roku Juwenalia UEK odbędą się już po raz dwunasty. To wydarzenie co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko studentów, ale również wśród wszystkich fanów […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Juwenalia UEK 2020

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.