Justin Bieber wraca do Polski! Artysta w 2023 roku wystąpi w Krakowie


15 listopada 2021

Podziel się newsem:

Justin Bieber w ramach trasy promującej album Justice zagra koncert w Polsce w 2023 roku. Będzie to powrót kanadyjskiego wokalisty do naszego kraju po 7 latach od ostatniego występu.

Justin Bieber ogłasza koncert w Polsce

Justin Bieber ogłosił nowe koncerty w ramach trasy Justice World Tour. Od maja 2022 roku do marca 2023 roku artysta zawita na 5 kontynentów, odwiedzając ponad 20 krajów i dając ponad 90 koncertów. W najnowszym ogłoszeniu nie zabrało Polski – kanadyjski wokalista wystąpi 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków.

Ciężko pracowaliśmy, żeby stworzyć najlepsze show, jakie kiedykolwiek robiliśmy i nie możemy się doczekać, żeby podzielić się nim z fanami na całym świecie. Widzimy się niedługo!

– tak o nadchodzących koncertach mówi Justin Bieber

Światowa trasa promować będzie najnowszy album Justina Justice, który ukazał się w marcu 2021 roku. Krążek został odsłuchany blisko 9 miliardów razy na całym świecie, a single poprzedzające premierę płyty: Anyone, Lonely czy Holy zgarnęły 2 miliardy odtworzeń, stając się hitami. Utwór Peaches może pochwalić się imponującą liczbą 2,5 miliardów odsłuchań. Z kolei najnowszy duet Justina z Kid LARO – Stay wydany w lipcu tego roku stał się numerem, który najszybciej w historii zdobył miliard odtworzeń na Spotify.

Justin Bieber – Peaches ft. Daniel Caesar, Giveon

Sprawdź także: Justin Bieber wydaje „Justice (Complete Edition)” z trzema nowymi utworami

Bilety na koncert w Polsce

Przedsprzedaż biletów na koncert w Krakowie rozpocznie się 18 listopada 2021. Sprzedaż regularna wystartuje dzień później – 19 listopada. Nie przegapcie!

Justin Bieber w ramach trasy promującej album Justice zagra koncert w Polsce w 2023 roku. Będzie to powrót kanadyjskiego wokalisty do naszego kraju po 7 latach od ostatniego występu. Justin Bieber ogłasza koncert w Polsce Justin Bieber ogłosił nowe koncerty w ramach trasy Justice World Tour. Od maja 2022 roku do marca 2023 roku artysta […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →