okładka albumu "Justice (Complete Edition)"

Justin Bieber wydaje „Justice (Complete Edition)” z trzema nowymi utworami


08 października 2021

Podziel się newsem:

Justin Bieber właśnie podzielił się ze swymi fanami rozszerzoną edycją albumu Justice z marca tego roku. Nowa wersja płyty zawiera trzy dodatkowe utwory. Na YouTube pojawił się również klip do piosenki Ghost.

Kolejny muzyczny ruch – ukazał się album Justice (Complete Edition)

Szósty krążek artysty doczekał się mieszanych recenzji, ale na pewno nie goni nagrody za nagrodą, tak jak było to w początkowej fazie jego kariery. Muzyka to jednak nie wyścigi, więc na zdrowie. Podtrzymuję swoje zdanie, że te ostatnie płyty – Justice oraz epkę Freedom, Justin Bieber nagrał dla siebie.

Nie traci jednak na swej popularności i wciąż zbiera swoje na serwisach streamingowych. Za takimi sukcesami stoją wierni fani. Bez nich z pewnością nie byłby najchętniej słuchanym artystą na Spotify, biorąc pod uwagę raczej mierne ostatnie wydawnictwa.

Klaruje się ponadto jego pozamuzyczna działalność – wokalista ostatnio wszedł we współpracę z firmą Palms, czego efektem są limitowane skręty sygnowane jego nazwiskiem.

Najnowszym ruchem artysty jest zaś wydanie Justice (Complete Edition) – rozszerzonej edycji Justice. Na trackliście znajdą się między innymi trzy dodatkowe utwory.

Przeczytaj: Justin Bieber i jego cnoty w najnowszej epce „Freedom.”

Justin Bieber Justice deluxe Ghost
via Facebook

Niby wersja deluxe, ale w sumie nic nowego

Rozszerzona edycja i nowe utwory brzmią dobrze, dopóki nie okaże się, że piosenki, które „ekskluzywnie” znajdą się na wydawnictwie, były dostępne już wcześniej. Angels Speak i Hailey zostały dołączone do japońskiej wersji albumu Justice. Red Eye z kolei ukazało się jako bonus track na specjalnym wydaniu płyty Justice z alternatywną okładką, dostępną wyłącznie w Europie.

Zaktualizowana wersja zawiera również utwory, w których gościnnie udzielili się Lil Uzi Vert, Jaden, Quavo, DaBaby i Tori Kelly.

Miłą niespodzianką jest za to wypłynięcie klipu do utworu Ghost. Teledysk został wyreżyserowany przez Colina Tilleya, a Diane Keaton wcieliła się w fikcyjną babcię Biebera.

Justin Bieber – Ghost

Justin Bieber – Justice (Complete Edition), posłuchaj albumu

Justin Bieber właśnie podzielił się ze swymi fanami rozszerzoną edycją albumu Justice z marca tego roku. Nowa wersja płyty zawiera trzy dodatkowe utwory. Na YouTube pojawił się również klip do piosenki Ghost. Kolejny muzyczny ruch – ukazał się album Justice (Complete Edition) Szósty krążek artysty doczekał się mieszanych recenzji, ale na pewno nie goni nagrody […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →