fot. za: gram.pl

Johnny Depp ponownie stanie za kamerą. Przy filmie pracować będzie też Al Pacino


16 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Johnny Depp powraca do roli reżysera. Film opowie historię słynnego włoskiego artysty. Jednym z producentów filmu jest Al Pacino.

Johnny Depp znów wyreżyseruje film

W ostatnim czasie Johnny Depp wraca do branżowych łask. Po ogłoszeniu, że artysta ponownie otrzymał rolę w filmie, teraz dowiedzieliśmy się o jego kolejnych działaniach. Depp po raz kolejny wyreżyseruje film. Modigliani opowie historię sławnego włoskiego artysty o tym samym nazwisku. Amedeo Modigliani parał się malarstwem, rzeźbiarstwem oraz rysownictwem. Zaistniał m.in. z tworzenia aktów, które w jego czasach uchodziły za skandalizujące. Akcja filmu rozgrywa się w Paryżu w 1916 roku i opowie czterdzieści osiem godzin z życia bohatera.

Zobacz: Johnny Depp wraca do łask. Aktor zagra Ludwika XV w filmie Maïwenn

Autorami scenariusza, który powstał na podstawie sztuki Dennisa McIntyre’a, są Jerzy i Mary Kromolowscy. Johnny Depp oprócz wyreżyserowania filmu, zajmie się również jego produkcją. Wśród innych producentów znalazł się także Al Pacino, których współpraca zaczęła się w 1997 roku. Wówczas artyści przecięli się na planie Donnie Brasco. Ostatnim z producentów jest Barry Navidi.

Jestem jednocześnie zaszczycony i pełny pokory, mogąc przenieść na ekran sagę życia Amedeo Modiglianiego. To było życie przepełnione trudnościami, ale też triumfami. To również uniwersalna historia, z którą wszyscy widzowie mogą się utożsamić

– powiedział Depp.

Zdjęcia do filmu mają wystartować wiosną przyszłego roku. Na razie nie wiadomo, kto odegra główną rolę.

Przeczytaj także: Johnny Depp – aktor, muzyk, artysta. Po ile chodzi jego sztuka?

amedeo modigliani johnny depp
Amedeo Modigliani w 1918 roku, autor nieznany

Debiut reżyserski Deppa ma już ponad 20 lat

Gwiazdor Piratów z Karaibów w swojej karierze ma tylko jeden wyreżyserowany film fabularny. Jest nim Odważny z kwietnia 1998 roku, gdzie Johnny Depp był także współautorem scenariusza oraz odegrał główną rolę. Obok aktora wystąpił m.in. Marlon Brando.

Johnny Depp powraca do roli reżysera. Film opowie historię słynnego włoskiego artysty. Jednym z producentów filmu jest Al Pacino. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →