via Instagram

Johnny Depp – aktor, muzyk, artysta. Po ile chodzi jego sztuka?


01 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Johnny Depp sprzedał cztery portrety wchodzące w skład kolekcji Friends & Heroes za pośrednictwem Castle Fine Art. I sporo na tym zarobił.

Johnny Depp – raz na wozie, raz pod wozem

Aktor po wygranym procesie z Amber Heard wrócił do łask. Disney chce go z powrotem w Piratach z Karaibów, na koncertach z Jeffem Beckiem pojawiają się liczni fani, a jego pijar w Hollywood znacznie się poprawił. Sprawa Johnny’ego Deppa nie jest jednak wciąż oczywista – w Internecie zaczynają krążyć dowody na jego manipulacje podczas procesu z byłą żoną – być może otworzy to furtkę do apelacji i przeniesie konflikt Deppa i Heard do sądu wyższej instancji.

Jak na razie jednak, w szeroko pojętym życiu artystycznym i zawodowym, aktor cieszy się dobrą passą. Niedawno ukazał się album 18, który wydał razem ze wspomnianym Jeffem Beckiem, a prócz tego obrazy Deppa sprzedały się za łączną sumę trzech milionów funtów.

Przeczytaj: Johnny Depp maluje portrety gwiazd i przyjaciół. Sztuka jako NFT

Johnny Depp sztuka obrazy
Instagram/Johnny Depp

Friends & Heroes, komplet za niecałe 15 tysięcy. Funtów

Johnny Depp po raz pierwszy wystawił na sprzedaż swoje obrazy – nie licząc oczywiście wcześniejszej akcji, pozwalającej nabyć jego sztukę w formie NFT. Jak donosi NME.com, kolekcja aktora zatytułowana Friends & Heroes, składająca się z czterech portretów, Keitha Richardsa, Boba Dylana, Elizabeth Taylor i Ala Pacino, sprzedała się najszybciej w całej historii serwisu Castle Fine Art. Prace aktora rozeszły się w ciągu godziny w liczbie 780 odbitek. Jeden obraz kosztował 3 950 funtów, natomiast wszystkie cztery sprzedawano w pakiecie za 14 950 funtów.

Zawsze używałem sztuki, aby wyrazić swoje uczucia i odbijać tych, którzy są dla mnie najważniejsi, jak moja rodzina, przyjaciele i ludzie, których podziwiam. Moje obrazy otoczone są moim życiem, ale wcześniej zachowałem je dla siebie i ograniczałem się. Nikt nigdy nie powinien się ograniczać

– powiedział aktor.

Johnny Depp sprzedał cztery portrety wchodzące w skład kolekcji Friends & Heroes za pośrednictwem Castle Fine Art. I sporo na tym zarobił. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →