Jeszcze więcej Męskiego Grania, czyli premiera albumu „Dogrywka” [odsłuch]


17 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Jeśli wciąż mało Wam wrażeń z poprzedniej edycji Męskiego Grania lub niecierpliwie przebieracie nogami w oczekiwaniu na kolejną – mamy dla Was niespodziankę! Album Męskie Granie 2019 Dogrywka!

Powrót wspomnieniami do koncertów Męskiego Grania, czyli album Dogrywka

Dogrywka to projekt, który pojawił się w zeszłym roku. Był kontynuacją obszernego, bo dwupłytowego wydawnictwa, na którym znalazło się ponad 30 coverów Orkiestry Męskiego Grania 2018 i utworów występujących podczas tamtej edycji trasy artystów.

Męskie Granie 2019

Dogrywka była dopełnieniem podstawowego wydawnictwa i uzupełniała je o równie ważne momenty koncertów Męskiego Grania, które jednak z różnych przyczyn nie znalazły się na pierwszym albumie. Składanka, która została wydana kilka miesięcy później miała również przypomnieć fanom Męskiego Grania minione, upalne, muzyczne lato i nastroić ich na nadchodzące koncerty.

Męskie Granie 2019 Dogrywka

Premiera albumu Męskie Granie 2019 – Dogrywka

Tak też będzie tym razem! Już 17 kwietnia ukaże się kolejny album Dogrywka, tym razem będący przedłużeniem Męskiego Grania 2019. Co na nim znajdziecie? Oto pełna tracklista płyty:

 1. Maleńczuk & WaglewskiKoledzy
 2. Mazolewski & PorterSix Feet Under
 3. Lao CheUnited Colours Of Armagedon
 4. The DumplingsKocham być z Tobą
 5. Bass Astral x Igo It’s Only Emotion
 6. Ania Rusowicz feat. Steve NashIść w stronę słońca
 7. Łąki ŁanBombaj
 8. Paulina Przybysz & Rita Pax feat. Vito Bambino & Wojciech Waglewski Oni zaraz przyjdą tu
 9. Kortez Dziwny sen
 10. Krzysztof ZalewskiZboża
 11. Natalia Przybysz feat. Ralph KaminskiSto lat
 12. Skalpel Big BandSimple
 13. Nosowska Brawa dla Państwa
 14. Voo Voo feat. Monika Borzym & Ritmo Bloco Flota zjednoczonych sił
 15. Organek Niemiłość

Męskie Granie 2019 – Dogrywka, posłuchaj albumu i zamów go już teraz!

Przypomnijmy, że album Męskie Granie 2019 otrzymał status Złotej Płyty. Dogrywkę, będącą przedłużeniem wspomnień z zeszłorocznych koncertów Męskiego Grania możecie już teraz zamawiać na stronie sklepu Polskiego Radia. Zachęcamy!


Maleńczuk – bilety na koncert

Płytę Męskie Granie 2019 – Dogrywka otwiera utwór Maleńczuka Koledzy. Artysty na żywo będziecie mogli posłuchać podczas wyjątkowego koncertu w Łodzi, w Klubie Wytwórnia. Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl

Jeśli wciąż mało Wam wrażeń z poprzedniej edycji Męskiego Grania lub niecierpliwie przebieracie nogami w oczekiwaniu na kolejną – mamy dla Was niespodziankę! Album Męskie Granie 2019 Dogrywka! Powrót wspomnieniami do koncertów Męskiego Grania, czyli album Dogrywka Dogrywka to projekt, który pojawił się w zeszłym roku. Był kontynuacją obszernego, bo dwupłytowego wydawnictwa, na którym znalazło […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Maleńczuk + Rhythm Section w Łodzi

Biletomat.pl
od 140 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.