Materiały prasowe

Jest nowa winylowa reedycja krążka „30 minut z życia” O.S.T.R.-ego

Obserwuj nas na instagramie:

Wytwórnia Asfalt Records udostępnia trzy nowe produkty w swoim katalogu: 30 minut z życia O.S.T.R.-ego na winylu, t-shirt oraz fullcap. Sprawdź szczegóły!

Klasyczny krążek O.S.T.R.-ego na winylu

Do koncertu 120 minut z życia został mniej niż miesiąc. Z tej okazji Asfalt Records wraz z O.S.T.R. przygotowali prawdziwą bombę! Kultowy, niedostępny album “30 minut z życia” na winylu! Dla osób które zakupiły bilet na wydarzenie oraz dla członków Klubu Płytowego przygotowaliśmy limitowaną do 1000 szt edycję czarno-czerwonego winyla colour in colour. Ponadto przedstawiamy okolicznościowy, koncertowy merch w postaci T-shirtu oraz full-capa, które będą z pewnością wspaniała pamiątką po tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie!

30 minut z życia to drugi album w dyskografii O.S.T.R, wydany 8 kwietnia 2002 roku nakładem Asfalt Records. Album zawiera 10 utworów rymowanych na freestyle’u co jest produkcją bez precedensu na polskiej scenie hip-hopowej. Wydania albumu na CD i kasecie z drugiej ręki osiągają niebotyczne ceny i są obecnie jednymi z najrzadszych białych kruków w polskiej fonografii. Płyta nie była nigdy dotąd tłoczona na nośniku winylowym!

– napisał label w swoich social mediach

Wspomniany album, a także nowy merch dostępne są w sprzedaży tutaj. Zalecamy się spieszyć – płyty wyprzedają się w zawrotnym tempie!

O.S.T.R. 30 minut z życia
O.S.T.R. 30 minut z życia, wydanie winylowe/ źródło: AsfaltShop

120 minut z życia już wkrótce w Łodzi

120 minut z życia to wyjątkowy, jubileuszowy koncert, którym O.S.T.R będzie świętował swoje 20-lecie w rapgrze.

Jaki utwór O.S.T.R. najbardziej chciałbyś usłyszeć na żywo? Jesteśmy przekonani, że usłyszysz go 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie podczas wyjątkowego, przekrojowego koncertu O.S.T.R. z okazji XX-lecia działalności artystycznej! Będzie to jedyny koncert, na którym usłyszycie utwory z każdego albumu, w tym także te z udziałem gości, nigdy wcześniej nie wykonywane na żywo! Listę utworów oraz listę gości będziemy ujawniać stopniowo! Obecność obowiązkowa!

– zapowiadają organizatorzy

Wśród ogłoszonych, na tę chwilę, gości wymienić można Tedego, Hadesa, Grubsona, Green’a, Sariusa i Palucha. Bilety na wydarzenie dostępne są w serwisie Biletomat.pl.

Wytwórnia Asfalt Records udostępnia trzy nowe produkty w swoim katalogu: 30 minut z życia O.S.T.R.-ego na winylu, t-shirt oraz fullcap. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →