Fot. East News

Jennifer Lopez: „Halftime” – zwiastun już w sieci


19 maja 2022

Podziel się newsem:

Jennifer Lopez otwiera się przed fanami w filmie Halftime. Zobacz zwiastun nadchodzącej produkcji o wielkiej gwieździe.

Świat Jennifer Lopez na wyciągnięcie ręki

Łzy, nominacje, muzyka i roztańczona kariera. Tak właśnie prezentuje się najnowszy zwiastun dokumenty poświęconego Jennifer Lopez. Halftime przybliży nam przygotowania wokalistki do jej największego występu w karierze.

Przeczytaj także: Beyoncé, Lady Gaga, Jennifer Lopez i inni wystąpią podczas zakończenia roku na YouTubie

Jennifer Lopez
fot. NME

Halftime oferuje intymne zajrzenie za kurtynę, ujawniając twardość i determinację, które czynią Jennifer Lopez ikoną, którą jest, od jej występów na ekranie i na scenach na całym świecie przez jej występ podczas przerwy w Super Bowl aż po niedawną inaugurację prezydencką. Dokument skupia się na J.Lo jako międzynarodowej superstar, która od dziesięcioleci inspiruje ludzi swoją wytrwałością, kreatywnością i niezwykłym wkładem w kulturę. A to dopiero początek. Halftime to tylko początek drugiej połowy życia Lopez, która nie boi się pokazać swojej ewolucji jako Latynoski, matki i artystki, która wie, jak pokierować swoją karierą i użyć swojego głosu w szczytnym celu.

– zapowiada dokument Netflix

Film Halftime został również wyreżyserowany przez słynną dokumentalistkę Amandę Micheli, która w oświadczeniu przy okazji publikacji filmu na festiwalu Tribeca powiedziała:

To zaszczyt zostać wybranym na otwarcie festiwalu Tribeca i świętować ten kamień milowy w życiu i karierze Jennifer, zaledwie kilka mil od miejsca, w którym dorastała! Możliwość udostępnienia tego filmu na dużym ekranie nowojorskiej publiczności to spełnienie marzeń.

Jennifer Lopez: Halftime | Jennifer Lopez | Oficjalny zwiastun | Netflix, zobacz!

Produkcja przeniesie nas do 2019 roku, w którym to wokalistka rozpoczęła swoje wielkie przygotowania do występu z Shakirą na Super Bowl 2020. W filmie zobaczymy także walkę Jennifer Lopez z przytłaczającą ją sławą, seksizmem czy też zarzucaną jej nieudolnością prowadzenia swojej kariery.

Halftime – znamy datę premiery filmu

Film o Jennifer Lopez – Halftime trafi na platformę Netflix już 14 czerwca 2022 roku.

Jennifer Lopez otwiera się przed fanami w filmie Halftime. Zobacz zwiastun nadchodzącej produkcji o wielkiej gwieździe. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Świat Jennifer Lopez […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →