fot. materiały promocyjne

Jennifer Lopez wraca z albumem po prawie dekadzie


26 listopada 2022

Podziel się newsem:

Minęło niemal dziesięć lat od wydania ostatniej płyty Jennifer Lopez. Po tym czasie artystka zapowiedziała kolejny materiał.

Jennifer Lopez zapowiedziała album

Wczoraj w mediach społecznościowych Jennifer Lopez pojawiło się nagranie, które przyniosło odpowiedź fanom jej muzycznych dokonań. Artystka zapowiedziała na 2023 rok album zatytułowany This Is Me… Now. Będzie to pierwsze wydawnictwo J.Lo od ośmiu lat. Wraz z zapowiedzią opublikowała pełną tracklistę.

Jennifer Lopez – This Is Me… Now – tracklista albumu

 1. This Is Me … Now
 2. Be Yours
 3. Mad in Love
 4. Can’t Get Enough
 5. Rebound
 6. not. going. anywhere.
 7. Dear Ben pt. ll
 8. Hummingbird
 9. Hearts and Flowers
 10. Broken Like Me
 11. This Time Around
 12. Midnight Trip to Vegas
 13. Greatest Love Story Never Told

This Is Me…Now jest kroniką emocjonalnej, duchowej i psychologicznej podróży, którą artystka odbyła w ciągu ostatnich dwóch dekad. Jest to projekt emocjonalnie surowy i szczery, niepodobny do żadnego z dotychczasowych, na którym Jennifer Lopez pisze i śpiewa o swoim życiu i doświadczeniach, które będą współbrzmieć z nami wszystkimi. Ponadto te autobiograficzne historie zawarte na albumie zaowocują innymi bardzo osobistymi projektami, które zostaną wydane w przyszłym roku…

– czytamy w notatce prasowej.

Zobacz: Halftime – powstał dokument o występie Jennifer Lopez podczas Super Bowl

Tytuł płyty nawiązuje bezpośrednio do krążka This Is Me… Then wydanego w listopadzie 2002 roku. Album zadebiutował na szóstym miejscu Billboardu, sprzedając się w nakładzie ponad trzystu tysięcy kopii w pierwszym tygodniu. Obok gospodyni wystąpili LL Cool J, Styles P i Jadakiss. Z okazji dwudziestego jubileuszu Lopez wydała wspomniany materiał w ramach reedycji 20th Anniversary Edition. Znalazły się na nim dodatkowe remixy i radio edity.

Obecnie dyskografię J.Lo wieńczy A.K.A. wydane w czerwcu 2014. Do prac nad wydawnictwem składającym się z dziesięciu utworów Lopez ponownie zaprosiła przede wszystkim raperów. Na krążku wystąpili T.I., French Montana, Iggy Azalea, Rick Ross i Pitbull.

Jennifer Lopez – A.K.A. – odsłuch albumu

Minęło niemal dziesięć lat od wydania ostatniej płyty Jennifer Lopez. Po tym czasie artystka zapowiedziała kolejny materiał. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Jennifer Lopez […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →