kadr z filmu „Avatar: Istota wody"

James Cameron nie nakręci kolejnych części „Avatara”?

Podziel się newsem:

James Cameron ujawnił, że prawdopodobnie nie wyreżyseruje czwartego i piątego filmu z serii Avatar. Sprawdźcie dlaczego.

Po oryginalnym filmie, który miał swoją premierę w 2009 roku, ogłoszono cztery sequele, które będą kontynuacją historii o Pandorze. Pierwszy z nich, Avatar: Istota wody, ma trafić na ekrany kin w grudniu tego roku, a trzeci film, który był kręcony w tym samym czasie, ma się ukazać w 2024 roku.

James Cameron nie wyreżyseruje wszystkich sequeli Avatara?

Czwarta i piąta część nie weszły jeszcze do ​​produkcji i możliwe, że nie będą już one wyreżyserowane przez twórcę pierwszego filmu – Jamesa Camerona.

W rozmowie z Empire reżyser powiedział:

Filmy Avatar pochłaniają wszystko. Mam też kilka innych rzeczy, które rozwijam i które są bardzo ekscytujące.

Myślę, że z czasem – nie wiem, czy to po trzeciej, czy po czwartej części – będę chciał przekazać pałeczkę innemu reżyserowi, który mam nadzieję, że przejmie pałeczkę, żebym mógł zrobić inne rzeczy, którymi jestem również zainteresowany. A może nie, nie wiem.

Reżyser dodał także, że ma nadzieję, że części 4 i 5 w ogóle powstaną, jednak zależy to głównie od tego, jak poradzą sobie finansowo nadchodzące sequele.

Sprawdź także: Avatar: Istota wody powinien ukazać się szybciej [opinia]


W zeszłym tygodniu ujawniono, że Sigourney Weaver zagra zupełnie nową postać w sequelu – adoptowaną nastoletnią córkę Jake’a Sully’ego i Neytiri o imieniu Kiri. W filmie pojawi się także Kate Winslet, która ma zagrać „głęboko lojalną i nieustraszoną przywódczynię Ronal„. Inni nowi członkowie obsady to Cliff Curtis, Edie Falco, Brendan Cowell, Michelle Yeoh, Jemaine Clement, Oona Chaplin, Vin Diesel i CJ Jones.

Avatar istota wody
Kate Winslet jako Ronal w filmie Avatar: Istota wody

Z kolei aktorzy, którzy ponownie wcielą się w swoje role to: Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Stephen Lang (pułkownik Miles Quaritch), Giovanni Ribisi (Parker Selfridge), Joel David Moore (Dr Norm Spellman), Dileep Rao (Dr Max Patel), CCH Pounder (Mo’at) i Matt Gerald (kapral Lyle Wainfleet).

Film Avatar: Istota wody trafi do polskich kin 16 grudnia 2022 roku.

Avatar: Istota wody – zwiastun

James Cameron ujawnił, że prawdopodobnie nie wyreżyseruje czwartego i piątego filmu z serii Avatar. Sprawdźcie dlaczego. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Po oryginalnym filmie, który miał swoją premierę w 2009 roku, ogłoszono […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →