fot. kadr z teledysku „Anti-Hero"

It’s-a Me, Taylor! Czyli Taylor Swift i Mario w ciekawym połączeniu


07 listopada 2022

Podziel się newsem:

Taylor Swift nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, podobnie zresztą jak Mario. Już w pojedynkę są to postacie legendarne. Co by jednak było, gdyby udało się je połączyć?

Dwie legendy w jednym utworze

Taylor Swift przez ostatnie tygodnie osiągnęła naprawdę sporo. Jej album Midnights bije rekord za rekordem, tym samym udowadniając, że Amerykanka jest jedną najwybitniejszych artystek w historii przemysłu muzycznego. Z tej okazji jeden z jej fanów postanowił połączyć pierwszy singiel wspomnianego wcześniej wydawnictwa – piosenkę Anti-Hero – z głosem jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci z animowanego świata.

Przeczytaj także: Taylor Swift swoją trasą koncertową pokrzyżowała plany wielu przyszłym… nowożeńcom

Taylor Swift Bejeweled
fot. kadr z teledysku Bejeweled

Utwór Anti-Hero, czyli opowieść o niepewności i lęku przed autodestrukcją, przedstawiono w nieco łagodniejszej wersji. Wszystko to za sprawą dołączenia do niego głosu Super Mario, a także towarzyszącego mu motywu muzycznego z Super Mario Bros. Zabawnym mashupem podzielił się użytkownik TikToka o pseudonimie There, I Ruined It, który – jak wynika z opisu – zajmuje się „psuciem waszych ulubionych piosenek”. Dzieło, które powstało, jawi się jako naprawdę solidna konkurencja dla współpracy Taylor Swift z Laną Del Rey. Zobaczcie zresztą sami:

@thereiruinedit The hero this song needed. @Taylor Swift #antihero #mashup #remix ♬ Anti Anti Hero – There I Ruined It

Do tej pory klip zebrał ponad milion wyświetleń na TikToku. Niektórzy fani nazywają go prawdziwym arcydziełem. Poniżej dla porównania oryginalna wersja Anti-Hero:

Taylor Swift – Anti-Hero, posłuchaj!

Taylor Swift nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, podobnie zresztą jak Mario. Już w pojedynkę są to postacie legendarne. Co by jednak było, gdyby udało się je połączyć? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →