materiały prasowe

Intruz wyjmuje „Scyzoryk Janosika”


21 października 2021

Podziel się newsem:

Intruz szykuje się do premiery kolejnego albumu, tym razem zatytułowanego Za niewinność. Zawodnik Step Records opublikował następny singiel z płyty.

Intruz przenosi się do średniowiecza

Utwór Scyzoryk Janosika zwiastuje album Za niewinność. Label Step Records określa singiel jako „bezkompromisowy, wypełniony wersami ostrymi niczym tytułowy scyzoryk”. Autorem bitu jest Sokollo, natomiast teledysk zrealizowała ekipa King Yeti. W powstanie klipu zaangażowano także Bractwo Historyczne Winland.

Intruz – Scyzoryk Janosika

Za niewinność jeszcze tej jesieni pojawi się na sklepowych półkach

Album Za niewinność to drugie tegoroczne wydawnictwo Intruza. Płyta ujrzy światło dzienne 26 listopada. Wersja preorder składa się z dwóch płyt CD, gdzie oprócz właściwego materiału znajdzie się także krążek z wyselekcjonowanymi gościnnymi zwrotkami Intruza. Wytwórnia Step Records ujawniła już kilka szczegółów dotyczących Za niewinność. W Internecie dostępna jest okładka oraz oraz tracklista z pełnym wykazem gości i producentów.

Intruz – Za Niewinność – Tracklista

1. Intruzowaty, prod. D-Low

2. Za niewinność ft. Peja, prod. Pablo

3. Scyzoryk Janosika, prod. Sokollo

4. Chińczyk, prod. Khronos

5. Samosioły, prod. 4money

6. Ziarna piasku ft. Dedis, prod. Johnny Black

7. Płoną rafinerie ft. Dawid ObserwatorDaniel DYM KNF, prod. Shirazi Beats

8. Szczury lądowe, prod. Khronos

9. No Paradise ft. Dawid Obserwator, prod. 4money

10. Ciągle przegrywam, prod. Khronos

11. Latający Loco, prod. D-Low

12. Bulwary nadodrzańskie, prod. Khronos

13. Mena G, prod. PhonoCoZaBit

14. Diabelskie ogrody, prod. SoDrumatic

15. Sinpapeles, prod. Pablo

Zobacz: Step Records skończyło 15 lat. Oto ważne płyty z jego katalogu

Utwory zarejestrowane na tę płytę powstawały w większości po premierze ostatniego albumu opolskiego rapera, co pokazuje, jak bardzo jest on aktywny muzycznie. I choć wszyscy jesteśmy zdania, że „nie ilość, a jakość”, to w wypadku twórczości Intruza, słowa te nie znajdują odniesienia. Artysta ten bowiem z każdym wydawnictwem podnosi poprzeczkę i nie inaczej jest tym razem.

Deklaruje Step Records.
Intruz prezentuje szczegóły dotyczące „Za Niewinność”
okładka albumu Za niewinność

Intruz szykuje się do premiery kolejnego albumu, tym razem zatytułowanego Za niewinność. Zawodnik Step Records opublikował następny singiel z płyty. Intruz przenosi się do średniowiecza Utwór Scyzoryk Janosika zwiastuje album Za niewinność. Label Step Records określa singiel jako „bezkompromisowy, wypełniony wersami ostrymi niczym tytułowy scyzoryk”. Autorem bitu jest Sokollo, natomiast teledysk zrealizowała ekipa King Yeti. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →