kadr z teledysku „Lokalna dziewczyna”

Intruz pozwany za wersy w jednej z piosenek. Sąd wydał wyrok


05 września 2022

Podziel się newsem:

Za pośrednictwem Instagrama Intruz poinformował o wyroku sądu w sprawie rzekomego publicznego poniżenia. Rapera pozwano za wersy w numerze Kopertowe dachy.

Intruz chwali się wyrokiem sądu

W ostatni piątek Intruz postanowił pochwalić się przed fanami wyrokiem sądu. Raper poinformował odbiorców, że został uniewinniony w sprawie, w której pozwano go o publiczne poniżenie w singlu Kopertowe dachy. Autor Lokalnego Chłopaczka opublikował zdjęcie z wyrokiem.

W okresie od 10 kwietnia 2020 roku do nadal w Opolu emituje w Internecie na stronie www.youtube.com raperski utwór Kopertowe dachy – zniesławienie rodziny Janeczko w słowach: „… Ty bądź sobą, mordeczko je*ać TIM Janeczko dla nich najlepszy dill byłby sprzedać własne dziecko takie pakiety dla firm…” poniża publicznie rodzinę … firmę AUTO-TIM JANECZKO narażając na utratę zaufania niezbędnego dla prowadzonej działalności gospodarczej

– czytamy w treści oskarżenia.

Zobacz: Klasizm wśród odbiorców polskiego hip-hopu, czyli nie przekreślajcie Intruza [felieton]

Postępowanie prowadzono od ponad roku. Z treści wyroku dowiadujemy się, że odbyły się aż siedem spraw, w tym ostatnia 23 czerwca tego roku.

Po ponad rocznej batalii w sądzie wygrywam.
Śmiesznie było widzieć jak Sędzina czyta moje wersy a pani obok je zapisuje na laptopie

– wspomina raper z Opola (pisownia oryginalna).

Utwór, o którym mowa w oskarżeniu, promował album Lokalny Chłopaczek. Wspomniany krążek zadebiutował pod koniec maja 2020 roku. Autorem bitu do Kopertowych dachów jest Phono CoZaBit, natomiast teledysk wykonał Maciej Jurek Movies. Od momentu premiery klip obejrzano ponad dwa miliony razy. Wersy cytowane w oskarżeniu padają w okolicach czterdziestej sekundy.

Intruz – Kopertowe dachy

Za pośrednictwem Instagrama Intruz poinformował o wyroku sądu w sprawie rzekomego publicznego poniżenia. Rapera pozwano za wersy w numerze Kopertowe dachy. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →