kadr z teledysku

KaeN i Intruz zapraszają do „Cyrku”


15 września 2021

Podziel się newsem:

KaeN dalej promuje album Jason II: Lunapark. Tym razem na kanale K13stuff pojawił się singiel Cyrk z gościnnym udziałem Intruza.

KaeN promuje sequel Jasona

Na 19 listopada zaplanowano premierę albumu Jason II: Lunapark. To dziesiąty album KaeNa, byłego reprezentanta Prosto. W Internecie pojawił się kolejny singiel promujący jubileuszowe wydawnictwo. Tym razem raper zaprosił do współpracy związanego ze Step Records Intruza oraz Phono CoZaBit, znanego m.in. ze współpracy z Opałem jako duet WilkoŁaki. Teledysk jest dziełem ekipy REC PRO.

Zobacz: Recenzja najnowszej płyty Opała i Gibbsa

KaeN feat. Intruz – Cyrk

media społecznościowe rapera

Cały czas w masce

Promocję dziesiątego albumu w dorobku, KaeN rozpoczął singlem Nowy Shady z czerwca bieżącego roku. Do tej pory oprócz Cyrku pojawiły się również Blackout z Klaudią Pazdan, Faceci W Czerni z udziałem Peji oraz Rollercoaster. Ostatni z wymienionych singli bezpośrednio nawiązuje do przełomowego dla KaeNa singla Alter Ego z debiutanckiego albumu Od kołyski aż po grób. Jego pierwszy album wydany nakładem Prosto osiągnął status złotej płyty za sprzedaż ponad 15 tysięcy egzemplarzy. Raper po zerwaniu z zamaskowanym wizerunkiem, powrócił do niego w 2019 roku. W najnowszych singlach również nie stroni od zasłaniania twarzy, co można z łatwością zauważyć we wspomnianym Rollercoasterze czy Cyrku.

W internetowym sklepie k13stuff cały czas można zamówić preorder Jason II: Lunapark. Album dostępny jest w dwóch pakietach. Pakiet pierwszy zawiera:

– Album JASON II: LUNAPARK
– Album LUNAPARK DELUXE EP
– Bilet z wygenerowanym kodem rabatowym -40%
na jednorazowe zakupy w sklepie K13stuff
– Zestaw vlepek

Pakiet numer dwa wzbogacony został o t-shirt nawiązujący do albumu. Wariant z koszulką jest ograniczony liczbowo.

KaeN – Rollercoaster

okładka albumu

KaeN dalej promuje album Jason II: Lunapark. Tym razem na kanale K13stuff pojawił się singiel Cyrk z gościnnym udziałem Intruza. KaeN promuje sequel Jasona Na 19 listopada zaplanowano premierę albumu Jason II: Lunapark. To dziesiąty album KaeNa, byłego reprezentanta Prosto. W Internecie pojawił się kolejny singiel promujący jubileuszowe wydawnictwo. Tym razem raper zaprosił do współpracy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →