kadr z klipu do utworu „Show” KaeNa

KaeN staje w obronie „zwykłych Kowalskich” i atakuje celebrytów


02 czerwca 2022

Podziel się newsem:

W utworze Show promującym najnowszy album KaeNa zatytułowany Od kołyski, aż po grób 2 raper zaatakował celebrytów Antoniego Królikowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan i Beatę Kozidrak. Sprawdź szczegóły!

Bez strzałów w niebo

W najnowszym singlu Show KaeN wziął na celownik polskich celebrytów. I od razu pokazał, że gryźć w język się nie zamierza. Choć nieco poprzekręcał nazwiska znanych postaci, nie jest problemem, żeby rozpoznać, o kim raper nawija i kogo prezentuje w teledysku. Na pierwszy ogień oberwało się Antoniemu Królikowskiemu za jego pomysł organizacji walki aktorów przypominających Wołodymyra Zełeńskiego i Władimira Putina. W kolejnych zwrotkach KaeN uderza w Barbarę Kurdej-Szatan za jej aktywność w mediach społecznościowych, a także w Beatę Kozidrak za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Jak dokładnie uderza w nich raper? Sprawdźcie w utworze Show. Za bit odpowiada Poszwixxxx, klip jest dziełem Mzq Media.

KaeN – Show

Powrót do korzeni

Najnowszy album KaeNa będzie nosił tytuł Od kołyski, aż po grób 2, co stanowi nawiązanie do jego pierwszego albumu wydanego nakładem Prosto Label. W tym powrocie nie ma żadnego przypadku. W tym roku mija dokładnie 10 lat od wydania „jedynki”, która wyniosła KaeNa na szczyty popularności. Od kołyski, aż po grób osiągnęło status złotej płyty, a kolejny Piątek 13-tego pokrył się platyną. Warto zwrócić uwagę, że przy ówczesnej popularności hip-hopu w Polsce było to dużo większe osiągnięcie niż obecnie. Powrót do tytułu pierwszej płyty przez KaeNa zdaje się nie być jedynie zabiegiem marketingowym, ale także, jak wydaje się po singlu Show, powrotem do nieco bardziej agresywnej, braggowej stylistyki. Czy przyniesie mu to powrót do dawnej popularności? Czas pokaże. Według informacji na stronie preorderu premiera nowego albumu odbędzie się w listopadzie 2022.

W utworze Show promującym najnowszy album KaeNa zatytułowany Od kołyski, aż po grób 2 raper zaatakował celebrytów Antoniego Królikowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan i Beatę Kozidrak. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →